bugün

gelsin de şu aziz bi gitsin artık. revizyon lazım fenerbahçeye.
Şu feneri gram sevmem ama aziz yıldırımdan ve kurmaylarından artık nefret ediyorum.

Bu yüzden ali koç gelsin, ligin rengi değişsin.
Vicdanli fb uyelerinin bu adami baskan secmeleri boyunlarinin borcudur.
reklamdan baska birşey degil. aziz kadar fanatik bir fb'li, şirin gözükmeye calısıyor sadece.
Ciddi anlamda kıskanıyorum, şu adam galatasaraylı olsa keşke, keşke galatasaraya başkan adayı olsa.
On senedir belli aralıklarla durmadan başkan olacağınıza dair atıflar olur ve çok sevinir,avunur fenevbahçeliler. (bkz: cem uzana hapis şoku)
Gs'nin bir şampiyonluguna bakar iş. Ali koc aziz yıldırım kadar direnemez, cünkü ülkenin en büyük holding'ini yönetiyor, seneye gs sampiyon oldugu gibi holding'ine geri döner.
iyi niyetli bi başkan adayı. tek hatası aziz reisin ben adayım dediği yerde aday olup kesin kaybetmesi durumudur. bilmeyenler için tekrardan yazim aziz baba ben adayım dediği an kimse rakip başkan olamaz lan adamla fetö bile başa çıkamadı amk ali koçmu başa çıkacak ne kadar cahilsiniz lan. hiçbizan unutmayın türkiyede 2 güçlü adam vardır biri r t e diğeri aziz yıldırım. evet.
Kürsüye çıkmış fetöden bahsediyor. Futbolun comarları bu adamlar. Insallah bu igrenc camianın batışı da bunun elinden olacak.
pavalı köpek, mehdi misin be kardeş
Ramazanın ortasında televizyon karşısında şu içiyor.. diyeceklerim bu kadar.
su içme olayını sevmedim. oruç tutan, savunan biri de değilim ama bu eylemi kendisine mutlaka oy kaybettirecektir.

ben aziz yıldırım’dan daha çok ali koç’un başkan olmasını tercih ederim bir galatasaraylı olarak. çünkü ali koç’ta liderlik ruhu yok. bu yaşına kadar zengin ailenin büyükleri ne derse onu uygulamış biri. yönetme vasfı yok, yönetilme özelliği var.

aziz yıldırım seçilsin istemem. aziz yıldırım’da liderlik ve yönetebilme vasfı var. bu daha tehlikeli, diğerini yer bitirirsiniz. Aile büyüklerinden birisi; bugün adaylığını çek dese çekecek biri ali koç. aziz daha tehlikeli.

bence aziz yıldırım seçilmemeli. ali koç profili düşük bir liderlik güdecektir. onu tercih ederim.
normalde zengin sevmeyen biri olarak sevdi bu adamı. bu adam senle çorbacıya da gelir kavgayada girer. buna ek ilkeli ve doğru birisi. titri soyisminden ziyade karakteri ki bu çok önemli.

temennim fenerbahçeye başkan olması yönünde. fenerbahçeliler de bu konuda hemfikir anladığım kadarıyla. o halde kutlu olsun.
bir takım düşünün ki başkanlık seçiminde diğer takımların da taraftarı sonuca kulak kesiliyor, merak ediyorlar. hiçbir yerde göremezsiniz bunu arkadaşlar.

işte bu büyüklüktür, heybettir, azamettir.

denmiş..

kardeşim survivor’da çok izleniyor. sanıyor musun ki orada performanslar, sportif başarılar izleniyor?

kavga, gürültü izlemek için açıyor tv’yi insanlar.

bu da onun gibi bir şey.. başka bir anlam yükleme yani.

hahahaha, dvd’si çıkarsa haber verin alırım bi tane. yoksa nerde buluruz böyle bir eğlence.
bu gece milyonlarca fenerbahçe taraftarı;

görsel
Fenerbahçe aziz yıldırım'dan da büyüktür diyebilmiştir. Seçim çetin geçecek anlaşılan.

Ama Halkın takımı ne magandaların elinde oyuncak ne de sermaye sahiplerinin elinde oyuncak olmalı. Bayern munich gibi sahada formasını terletmiş efsane oyuncuları yönetmeli.
Arkandayiz baskanim.
görsel
görsel
görsel
Ben galatasarayli biri olarak ali koç'un bugün başkan seçilmesini istiyorum.güçlü rakipler olmalı karşımızda ki tadı çıksın.
inşallah bugün fenerbahçemizin yeni başkanı olacaktır.
Bir galatasaraylı olarak Konuşmasını ilk kez dinledim. Bu adamda yalan söyleyebilecek bir kapasite var. Ben size söyleyeyim. Azizin gitmesinde haklısınız fenerliler ama bu adam biraz kurnaz birine benziyor.

Her an her şey olabilir.
Seçilirse fatih terim sayesinde balonu patlatılacaktır.Ali koç başkan fenerbahçe şampiyon demekle olmuyor o işler.Ha gönülden seçilmesini isterim o ayrı konu ben realiteden bahsediyorum.
Başkan seçilerek bizlere güneşli günler gösterecek olan müstakbel başkanımız.
Aslında Aklı başında bir adam, zira Türkiye de futbol da şike nin bitmeyeceğini kendisi de biliyor. Neden kendisini ve ailesini riske atsın ki?

Ama Galatasaray ın 4 tane şampiyonluğunu görünce zıvanadan çıktı.
fenerbahçe başkan adaylığı neyse de, yürüttüğü propoganda ve yaptırdığı sosyal medya çalışmalarıyla çok ama çok büyük darbe almış kişi. bu seçimin kazananı ister aziz yıldırım olsun, ister ali koç olsun. her halükarda ali koç kaybetmiş olacak.
bu seçimde Ali Koç "101 kişi hakkımda suç duyurusunda bulundu." beyanıyla karşımıza çıktı.
bu seçimde Ali Koç "Bana kumpas kuruyorlar. beni koruyun." beyanıyla karşımıza çıktı.
bu seçimde Ali "eğer başkan olursam, şimdiye kadar hiç kimsenin sokamadığı parayı kulübün kasasına koyacağım dedi."

şimdiye kadar 100 yılı aşkın süredir bu topraklarda hüküm süren bir koç ailesi var. osmanlıdan gelen bir birikim, cumhuriyetin "sen geliş türkiye gelişşsin" mottosuyla neredeyse 1 asır beslediği bir aile. milyar dolarlık bir servete sahip olan bu aile şimdiye kadar ne araştırıldı, ne sorgulandı ne de başka bir olaya şahit oldu. adeta, türkiye'nin en büyük markalarından birisi tamamen görünmez olacak şekilde bir dokunulmazlığa sahip.

bu saatten sonra, cem uzanın başına gelen gibi, daha konuşamayan kız çocuğuna kadar koç ailesi hedef tahtasına oturdu.

yani bir mantıklı düşünmek için olaylara dönecek olursak;

şimdi aramızdan birisi için değil 101 kişi, 2 kişi savcılığa gidip suç duyurusunda bulunsa, kapımıza polis dayanır mı? dayanır. Polis dayanırsa biz emniyete ya da savcılığa ifade vermeye gider miyiz? gideriz.
Hadi bizi kimse siklemez, adımız yok sanımız yok. Sen Ali Koç'sun lan, mahallenden polis arabası geçse,haberin olur aracın içinde kimin oturduğuna kadar. Seni savcılığa emniyete götürecekler ve hiçbir haber organında yer almayacak bu olay öyle mi? Ha eğer götürmediler dersen, o daha vahim olay. Yani herkese işleyen hukuk sana gelince, bunlar ne salak salak sorular gönderin şu 101 kişiyi uğraştırmayın beni mi diyecek?

Kumpas iddiasına gelecek olursa. bu çok ciddi bir şey, eğer bu kanıtlanırsa, iyisin mağdur ilan edilir hayatın kurtulur. Ama mesnetsiz ortalığı karıştırmaya yönelik bir şeyse. adli sicil kayıtlarından kayıt beğen. tck 216 mı dersin, halkı kin ve düşmanlığa tahrik mi dersin. bir gruba yönelik saldırı mı dersin. iftira suçu mu dersin. kamu düzenini bozmaya yönelik mi dersin ne dersen artık.

para meselesine gelince. bu olaya iki yönlü bakmak lazım;

1- eğer başkan olursam kulübün kasasına para koyarım demek. ben menfaatçi adamın önde gideniyim, fenerbahçe falan sikimde değil. başkan yapın sonrasında bakarız demek. o para o kasaya girmeyecek her halükarda.

2-şimdiye kadar kimsenin koyamadığı parayı kasaya koyacağım derken. acaba kulübün kasasını kara para aklama yeri olarak mı düşünüyor. madem kimse koyamamış kulübe sen niye koymadın başkası başkanken, kaynağını sorarlar diye mi çekindin? kafamda deli sorular.

neyse özetine gelecek olursak. 100 yılı aşkın süredir ülkede hüküm süren bir aileden gelen ali koç, kaybedenlerden oluyor. zaten baktığınızda bir iki temel girişim haricinde bu ülkeye hiçbir katkısı olmamasına rağmen milyar dolarlık bir aileden bahsediyoruz. yani varlıklarının da bir katkısı yok, yokluklarının da bir zararı olacağını düşünmem. ufak ufak soruşturmalar, araştırmalar kovuşturmalar başlar artık. benim tespitlerim bunlar.