bugün

bir kaç yerde gördüğüm gelişme, ama bu ülkede uyuz futbolun başarılı temsilcisi aykut kocaman varken gereksiz bir hareket gibi duruyor.

https://www.mynet.com/fen...-bile-belli-380564-myspor
Hayaller.

Hayatlar: Aykut Kocaman - Ersun yanal - vitor Pereira üçgenini bir kez daha turlamak
ligin son haftalarına girerken teknik kadronun motivasyonunu bozacak olan haberdir.
sıra aykut kocaman'da değil miydi? geri kalan hepsi iki üç tur döndü bir bu dönmedi.
çok iyi olur çokta güzel olur.
"oğlun beni de dövmezse, gelirim." demiş olabilir.

sonuçta: (bkz: money talks)
akıllara birkaç soru getirmiş muhtemel gelişme.
1-) ali koç başkanlığı bırakacak diye biliyorum. madem gelecek sezon olmayacaksa, gelecek sezonun teknik direktörü için neden çalışma yapıyor ?
2-) bu haberi duyan teknik heyet ve futbolcuların ' demek ki bu sezon için bize güven kalmadı ' diye düşünüp olumsuz etkileneceği düşünülmüyor mu ?
3-) sezon başından beri görevde olan teknik direktörle şampiyonluk adına kritik haftalar söz konusuyken yolların bir anda ayrılması mı düşünülüyor ? bu ne kadar doğrudur ?
bakalım neler olacak ?
hala öğrenemedi ali bey işi
transfer ile çok uğraşmaya gerek yok
tff ve mhk de maaşlı çalışan ordular yap.
yayıncı kuruluşu açıktan besle.
genel iktidar ile iyi geçin makas almasını sağla
bunlar şampiyonluğa giden yollar
peleyi diriltip getirsen ne fayda...
Önceden de Jorge Jesus ile anlaşmıştık sonra ismail ile anlaştı.

Eylemi yapan Ali koç ise maalesef.
Amk, madem baskanligi birakmak gibi bir niyetin yoktu. Neden son senem deyip ismail kartal'i getirdin takimin basina demezler mi adama?

Su guzelim kadroyu verseydin ya mourinho'nun eline. Koca bir yili kaybettik ismail ve senin yuzunden.

4/4 yapmak varken 4/0 yaptik.

Sizin futbol anlayisiniza ve zihniyetinize....
Ali konuşup takımın moralini bozuyor. Bu takımı anca mou toparlar. O da beceremezse kapatıp gidelim.
(bkz: ali koç un jose mourinho ile anlaşması/#46987690)

ben demiştim. varan 1. gitti 2 puan.
(bkz: puhahahahahaha).
Yine aynı hataya düşüyor. Sorunun teknik direktörde olduğunu sanıyor ve 2010lu yılların başarılı olan kişisini getirerek sorunu çözeceğinden emin.
Ooo süper haber

Demekki ali koç 3 yıl daha başkan.

Fener taraftarı denilen güruh başkanı indiremiyor yine.
eğer başarısızlıkta sorumluluğu almayıp dış etkenleri suçlama alışkanlığı devam edecekse faydası olmayacak gelişme. çünkü böyle yapınca hatalar sadece kalmıyor ve büyümeye devam ediyor.
başkanlığı bıraksın da kimle anlaşırsa anlaşsın. ligden çekiliriz deyip takımın kimyasını bozup bütün hedeflerden tek elenmeye neden olan başkan alex ferguson'u getirse ne olur? madem sen varken şampiyon yapmıyorlar bizi. bırak o zaman.
Şimdi sıra yine ersun da ama.
Malesef At çok iyi olması bir şey ifade etmiyor jokey dandikse o at bir yere kadar gidiyor.
gsliler yinr aklı sıra taşşak geçtiğini zannediyorlar, her zamanki gibi bok gören sinek misali üşüşmüşler.

siz önce pensilvanya’nın öz evladı okan hocanıza biraz daha destek olun. onca insan boşuna mı uğraşıyor okan hocanız için?

sen git akhisarla kupa al, taşakşehirle şampiyon ol, gsye gel iki sene üst üste şampiyon ol falan bunlar tesadüf mü?

tabi ki başarı oğlum okan süper hoca bikere. biz gsliler olarak ana avrat sövüyoruz ama bu süper olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

avrupada rezil olması tamamen şanssızlık, bak türkiye’ye adam sürekli başarılı.

sanki bunun pensilvanyayla, bylockla, tarikatlarla ilgisi varmış gibi konuşmayın.
Ben varken meneri şampiyon yapmazlar diyen adam neden ikinci olmak için bir dünya para verip jose mourinhoyla anlaşmış. Arap ismail de gayet güzel ikinci yapıyor takımı.
Anlaşıyorlarsa sıkıntı yok. Bir yastıkta kocasınlar.
Kimin gördüğü bilinmeyen rüyadır.
Gayet tabi anlaşabilir ikisi de ingilizce konuşabiliyor.