bugün

En az k1 kadar vahşetli olandır.
katil akp' nin katil polisi ve polis köpeği ak gençliğin ali ismail korkmaz' ın öldürme görüntüleridir. sözlükte katilleri savunan bolca kansız suç ortağı vardır. bir vuruşta komaya sokup siktiklerim.
allahın belaları müslümanlığıda hiç ettiniz kimsenin artık islama sevgisi kalmadı sayenizde bu kadar bi dini kullanıp bu kadar dine aykırı hareketleri anca akpliler yapar allah belanızı versin.
Insanligin can cekistigi ve oldugu andir. Kotu cok kotu. Boyle bir vahset cezasiz kalmamali.
Ertesi gün ayni adamlar halk kahramanı gibi dolasir çabulcu iti dövdük hebe hebe.
Bunlar için kullanabileceğim bir küfür bilmiyorum.Sadece Allah belanızı versin.
tanım: iç acıtan görüntü.
bazıdiktatör yanlısı sahtekar islamcı arap sevicilerini rahatsız eden görüntü... nasıl koma lan bu diyen var lan sözlükte. adam kafasına tekme atıyor lan çocuğun vicdanını siktiklerim hiç mi iciniz acımıyor lan. bir fiske mi lan bu. allahın adaleti varsa eğer abin kardeşin ne sikimin varsa aynı şekilde dayak yer ve sen bir fiskeyi görürsün o zaman. siz gidin mısıra ağlayın ülkenizdeki vahşeti küçümseyin. nede olsa sizin gibi düşünmüyoruz diye ölmeliyiz değil mi? ben bu kadar kalpsiz bu kadar vicdansız insanların var olduğuna inanamıyorum.
insanı ağlatan görüntülerdir. üç beş tane itin bir araya gelip savunmasız bir insanı katlettiği görüntülerdir. daha sonra aralarına resmi kıyafetli, kasklı bir itin katıldığı görüntülerdir. o itin daha sonra sustuğu görüntülerdir. ulan piç çıkıp konuşsana bari ali ismail'i bu grup dövdü desene. insanlıktan nasibini almamış pezevenk. cumaya gidip, cemaate katılıp namaz kılmakla mı insan olunuyor lan gavat.

nasıl komaya girer diyen bazı yavşaklar da görüyorum burada. öyle aniden çıkmıyor bazı komplikasyonlar cahil salak. yüksek bir yerden düşüp bir gün sonra beyin kanaması geçirenler de var. halen yüzsüz yüzsüz, pişkin pişkin savunuyorsunuz bu orospu çocuklarını. size de insan diyorlar ya ben bu dünyanın adaletini sikeyim. size de müslüman diyorlar ya sizin müslümanlığınızı sikeyim.
mısırda geberenlere ağlayanların görmediğidir.
bir ağacın hayatı için 5 tane insanı hayatından eden üstelikte buna sevinen bir çeşit müslümanların varlığını gösteren olaylardır . o Allah ki inşallah sizin ciğerinizi de maganda sopası , polis kurşunuyla dağlar .
hayretle izlediğim görüntülerdir. izlediğimden beri elimin titremesi geçmedi. hala derin devlet yok kaos yok ülkeyi bölmeye çalışıyolar diyenler var. Ali ismail KORKMAZ öldürüldü. Eli sopalı şerefsizlerce canice öldürüldü. Ve devlet bunları koruyo biz üzülüyoruz ağlıyoruz. olay bu neden karmaşık düşüncelere dalıyosunuz?
öyle eylemlere insanlar genelde arkadaşlarıyla katılır, sanırım tek gitmiş. otopsi raporunu falan ne demişler haberleri incelemedim. provakasyonlara gelinip mesele gezi parkı değilcilere birşey olmayıp, böyle balıklama atlayan insanların başına gelmiştir. onların tursusu kurudur. haketmiş midir kesinlikle hayır, bu insanların kesinlikle ceza alması gerekiyor kesinlikle! gezicilerde rabiya ile kendilerini kıyaslamayı bıraksın çok komik oluyorlar, kurşun sıkılıyor lan alenen!
Hocalı katliamını protesto için konur sokakta imza toplayan 3-5 genci linç etmeye çalışanların küfürler ettiği durumdur.
Ha buradan yapılanları tasvip ettiğim zannedilmemelidir ki bana göre her ikisi de şerefsizlikten başka bir şey değildir.
bir vuruşta komaya soktuğumun çocukları tarafından beğenilmeyen görüntülerdir.
gezideki yakıp yıkan ekibin, karşısında gibi görünen ( adam gibi protesto yapanlardan bahsetmiyorum) (marjinaller), fakat yaptıkları ile türkiyenin huzurunun düşmanı olan kişilerin olduğu görüntülerdir. bu iki grup da aynı davaya hizmet etmektedir.

öldüresiye dövmek kadar içini şerefsizlik bürümüş, bu insan görünümlü hayvanların allah cezasını inşaallah verecektir.
insan olanın içini acıtan görüntülerdir.

insan olmayanlarsa hala mısır'ı görmüyorsunuz diyenlerdir. orospu çocukları, sen ali ismail'i görmezden gelecek kadar şerefsiz ve vicdansızsın, burnunun dibini görmeden mısır'ı da göremezsin, gördüğünü zannedersin. düne kadar mısır'ın yerini haritada gösteremecek dingiller gezi ile alakalı bir şey olduğunda hemen mısır türküsünü çağırıyorlar, şerefsizler!
allah bin türlü belalarını versin o görüntülerdeki tekme atan adam(!)ların. allah aynı acıyı çocuklarından çektirsin onlara. bir sabah huzurla uyanmak nasip olmasın. yedikleri içtikleri zehir olsun. allah varsa bütün bunlar olsun ve biz de şahit olalım. o güzelim çocuğun katledilmesine şahit olduğumuz gibi...
edit: kimin zoruna gittiyse bu entry dilerim o da aynı acıları yaşar.
izlemedigim görüntülerdir. izlemeyecegim de.bir insanı birileri haksız yere döve döve öldürüyorsa o insanları kınamak, ali ismail'e üzülmek için kamera görüntülerine ihtiyacım yok. o çocuk bence bir fitnenin icindeydiyse de böylesine bir durum için ona uzulmekten vazgecmeyecegim. mısır için suriye için ağlamamla değil insanligimla alakalı bu. zulüm kafire dahi olsa mazlumun yanındayız biz.
edit: Hz. Muhammed'e ve bütün peygamberlere ve islam hakkında söylediklerini öğrendikten sonra ona üzülmüyorum, uzulemiyorum yine de uğradığı zulmün karşısında olmak zorundayım.
içlerimizi parçalayan görüntülerdir. lakin beni niçin dövmüyorlar da rahmetliyi dövüyorlar. hiç bunu sorgulamadan yok 5-6 kişi tek başına bir adama dalyorlarlar, yok bu insanlık mı yok erkeklik mi yok falan da filan da var mı böyle bir hikaye ya. tamam yapanlar yakalanıp cezalarını çekecekler. karışmayacaksın kardeşim. memleketi sen mi kurtaracaksın. ne oldu 20-25 gün tencere tava çaldın, gezi parkında pisliğin içinde yattın kalktın ne oldu. 3-5 kişi alkışladı aferin dedi ne oldu. sistemi mi yıktın. geçin kardeşim bunları geçin millet evine ekmek götürmek derdinde.
polisin içindeki çürük elmalardan ve insanlığından utanma sebebidir.
Gerekli ceza için adam gibi protesto yapılmalı.
bunları yapan ınsansa ben degılım allahım dememe neden olan görüntülerdır. Ulan sızın cok üzüldügünüz o mısırdakı tekbır getırerek ınsan öldüren vahsılerden ne farkınız var amk? Nasıl bır sapkınlık kı gencecık bır adamı döverk öldüren amına kodugumun vahsılerını haklı görüyorsunuz. Ulan cocuk ateıstmıs zaten dıyen var ya. Cocuk ateıstmıs zaten öldürülmesı caızdır öldürenler de sevap kazandı degıl mı? Ulan sızın ınandıgınız dının de tanrının da allah belasını versın.
yürek burkandır. kendisi vatan hainliği yaparken dengesiz bir takım kimseler tarafından öldüresiye dövülen kişidir. vatan haini bile olsa kimse böyle bir muameleyi haketmiyor, kendisi yargılanıp hapse atılmalıydı, öldürülmek yerine. umarım öldürenler en hızlı şekilde cezalandırılırlar.

en önemli nokta ise, kendisinin katileri, döverek öldürenler kadar, kendisini sokağa çıkaranlar, otpor, soros uşaklığı yaptıranlardır.
ali ismail hep 19 yasinda kalacak. ona bunu yapanlar ise hep orospu cocukluklariyla, delikanli olamamalariyla, sunepe serefsizlikleriyle kalacak.
kendisini öldüren zihniyetin ülkedeki hakimiyetine karşı eylem yaptığı, ülkesini yobaz pisliklerden arındırmak istediği için katledilen be aynı zihniyetin orospudan doğma uzantıları tarafından "vatan haini" damgası vurulmaya çalışan gerçek bir vatanseverin katledilişinin görüntüleridir.
10 defa bır seyler yazıp sılmeme neden olan görüntülerdır. Bunu yapanlardan o kadar ıgrenıyorum kı ne desem bos tıkanıp kalıyorum. Cehaletını, hakkını, hukukunu sıkgıımın memleketı..
mutlu musunuz orospu çocukları... 19 yaşında bir genci döverek öldürdünüz... mutlu musun şakşakçılar? mutlu musunuz sessiz kalanlar... mutlu musun ulan yandaş medya... peki ya sen polis? sen ey 8 kişi 8 otobüsle giden polis. mutlu musunuz lan?