dialogları ile yaran dizi. yazları tekrarları gösterilir. hatta şu an bile dmax'ta gösteriliyor olabilir.
potansiyel okul servisçisi ismi.
bizim okulda iki tane var. bir tanesi ile ben gitmekteydim. ve kendisini şu unutulmaz cümlesi ile hatırlarım.
+hepinizi tek tek evinize mi bırakacağım çocuklar.
bir cizgi karakterden esinlenerek yapıldıgını zanettigim dizi.* insan bu kadar mı zorla espiri yapar.hiç hoş değil.*
Enteresan Çubuklu Yaşar eseri. Tamam vurmayın valla dinlemiyorum gece yarısı radyo dinlerken denk geldi bir an dumur oldum istasyonu değiştiremedim. ikinci bir Arabada Beş Evde Onbeş vakası. Ankara yaratıcı hacım ne diyelim...
belini kıran şahsiyet...

(bkz: kır belini ali dayı)
Zamanında Kanal'd de gösterime girmiş güzel bir yapım.
ali desiderodur.
Türkü ana olarak bilinen zehra bilir tarafından söylenen türküdür. araştırdığınızda internet üzerinden taş plak kaydına ulaşabilmektesiniz.
ali dayı düğünlere gider. zurnayı eline alır. * * *
(bkz: cubuklu yasar)
http://www.youtube.com/watch?v=InJ0ooQxSQU

ramazan ramazan nerden geldin sen yahu. bırakamıyoruz bir türlü. *
çıbıklı yaşar Ağabeyin ali dayı isimli mümtaz eseri... "ne kadar namık varsa o kadarda sadık var.. 'ona da gider' " diyerek ankaralı namık abiye diss atmıştır bu parçada.

(bkz: diss atmak)

çok enerjik lan açın dinleyin. *
Çubuklu Yaşar'ın, Ankaralı Namık'a gönderdiği disstir.
efsanevi çubuklu yaşar parçasıdır. sağlam diss'dir eğlendirir. hele ki " sarışın bomba " kısımları bilakis çok iyidir.
cilgin atan bir parcadir, agzina saglik cibikli yasar.
--spoiler--
ali dayıııı, ali dayııı, bi gecede yiding tarlayı da dayı

ali dayıı, ali dayıııı, bi gecede yiding arabayı da dayı
--spoiler--

(bkz: radyo seğmen)
Çubuklu yaşar ın gaz parçalarından. Seymen fm dinleyenler dinlesin. Tam onların tarz. Yaktın beni sarışın bombaa!
şapkallar gelsin şapkallarr diye başlayan bir çubuklu yaşar şarkısıdır. şarkıda alıcıdan ve satıcıdan %2 komisyon alınır çubuklu yaşar sözleri de geçer.

şarkı ilk 2 dakika komedidir, sinire strese birebirdir.
insana oynama isteği veren şarkı.
Çorumludur evet.
Çorumu Çankırıyı sık sık dolaşır.
Bir gecede yedin tarlayı dayı diye devam eden şarkı.
Kanaldnin 2004 yapımı dizisidir
Daha doğrusu dizinin adı "dayı" dir

Selim Erdoğan
Buket Dereoğlu
Asuman dabak
Necmi yapıcı
Ayşen gruda
Gibi ünlü isimler vardı.

O Zamana göre baya sıkı diziydi..
Espriler falan..
Bir gecede tarlayı yemiştir.