bugün

Bu şarkıyı bu kız mı söylüyormuş lan? Bilmiyordum valla. Çok yapmacık dans etmiş.
(bkz: taş) gibi kadın..

çatlayacaksınız orta yerinizden..
(bkz: yine n oldu ya)
ütü masası gibi dümdüzdür. karıda meme yok amk.

görsel
bir çok yazar gibi, popüler kültür ürünü.

kızılmaması ve kıskanılmaması gereken, müziğine tempo tutulması gereken hatun kişi.
uzun zamandır sözlükte adını duyardım ama dinlemek şu ana nasipmiş. Yukarıdaki linki verilen şarkı özelinde konuşuyorum. Şarkı yarrak gibi. demet akalın şarkıları kalitesinde. sanırım aynı kitleye hitap ediyorlar. Kızın sesi de boktan.

sanırım götü göbeğiyle pirim yapma derdinde ve popülaritesine baktığımızda başarmış gibi gözüküyor.

eyyorlamam bu kadar. daha da dinlemem
(bkz: ergen velet)
Buna karı demek için sübyancı olmak lazım.
Birde bu veledin nesi veya neresi birilerini çatlatabilecek ölçekte anlayabilmiş değilim,
Güzellik desen vasat, fizik desen tırt, ses desen, işte onu bilemiyorum, çok şükür dinlemek nasip olmadı.
güzel bir hanım kızımız bırakın çoluğu çocuğu neden bu kadar takıyorsunuz?
ulan arkadas soyle adamlari siz meshur ediyorsunuz yaa.dinlemeyin dinletmeyin kardesim bakin o zaman boylelerinin g.tü kalkmaz...
Ama kız haklı abi daha geçen gün öncekikle olduğum halde 65 dk kapıda bekletti.

Bunu yapan devlet hastanesinin acil servisi.
çocuk işçi sınıfına giren vatandaş. normal şartlarda aile ve sosyal politikalar bakanlığının el atmasi gerekirdi ama bilin bakalim noldu. çocuk işçiye hayır aga.
görsel
Şimdi bu kiz 16 yaşında ve emrah karadumanla iliski yaşıyor. Emrah karaduman icin sübyancı veya pedofili dendi mi bu sözlükte? Merak ettigimden sordum
hayatını şimdiden mahveden çocuk.

aslında şöyle diyecektim: iki sene sonra topçuların popçuların playboyların

çerezi haline gelir...

ama bir önceki entry den anladım ki şimdiden olmuş bile.

devam et kızım böyle. aferin sana!
Doğru düzgün müzik ve ses eğitimi alması gerekirken 30 yaşındaki heriflerin masasına meze olmuş, orasını burasını açıp aklınca seksilikler yapmaya çalışıp iyice iğrençleşen malın tekidir.

Ancak suç onun değil, suçlu başta ailesi sonra devlet.
BABASININ KALIPSIZ ANNESiNiN ÇiĞERSiZ OLDUĞU ÇOCUK.
yetenek sizsiniz türkiye adlı programda ''gesi bağları'' türküsünü söyleyerek popülarite kazanmış olan 16 yaşındaki kız çocuğu.

şimdi biraz bel altı vuralım bakalım, bu '' çocuk'' henüz 16 yaşında ve bir erkekle aşk! yaşıyor öyle mi ? evet doğru.

peki, bunun beraber olduğu adam çocuk yaşta bir insanla beraber olmaktan tutuklanacak mı ? öyle ya, bu ülkede 18 yaşın altında biriyle ilişkiye girmek yasak !?

aslında istenen tam olarak bu, rol model olarak sunulan figür işte, herkesin görmek istediği.

fakat 15 yaşında bir kızın kuran kursuna gitmesi, ne bileyim başını örtmesi birilerini rahatsız ederken bu kızın sahnelerde şarkı söyleyip aşk !! yaşaması neden kimseyi rahatsız etmiyor ?

o insanlar 15-16 yaşlarında özgür iradeleriyle başını kapatıp, kuran okuyunca ve asıl mesele olan 'evlenince' birilerini rahatsız ediyor da aleyna tilki neden rahatsız etmiyor ?

Ben söyleyeyim onu da, çünkü ikiyüzlüsünüz kardeşim, ikiyüzlü.

sen istiyorsun ki, 15 yaşında bir kız istediği gibi ve hiç bir ahlaki değerin içinde bulunmayan bir beraberlik yaşasın ama o yaşlarda evlenemesin!

benim merak ettiğim, neden hiç bir savcı bu çocuğun sözde sevgilisini ifadeye çağırmaz ? ve benim 16 yaşında evlenmiş, 2 çocuğu olan evine bakan ve mutlu bir ailesi olan arkadaşımı, seneler sonra tutuklayıp hapse atan sistem burada niçin çalışmaz ?

siyaseten de görmeye çok alıştığımız bir mottonun evlilik bazında ele alınışını yazayım buraya ; benim hırsızım iyidir !
Emrah karadumanla 14 yasindan beri cikip adamin eski sevgilisini tehdit ediyormus.
Küçük yaşlarda başarıyı yakalayan Türkiyenin evladı. Bu yaşlarda başarıyı yakalamasını çekemeyen insanların, bolca eleştirip küfür ettiği bir kız çocuğu. Kıskanmayım oğlum
çocuktur.
içkili mekanlarda şarkı söylenmesi yasaklanması gereken çocuk şarkıcı.
bu ülkenin yetiştirdiği çocuk şarkıcılardan biri.
aşığım.
görsel
(bkz: hastasıyız dede)
emrahla ilişkisi mi varmış harbiden? ben demiştim zaten bu yam yam herif buna gömüyodur diye. bir kez daha yanılmadım. bilmem kaçınsı hissim çok kuvvetlidir.