Neşet Ertaş ile Aleyna Tilki!yi kıyaslamak Neşat Hocaya haksızlık.
Neşet Ertaş tek atar.
Aleyneşet ertilki.

Bir mix.
Neşet ertaş a saygısızlıktır.
biri "saygısızlık olmasın, ceketimi çıkartabilir miyim?" diye seyirciden izin isterken, öbürü hayranını "dinlemeyeceksen buyur" diye azarlayarak konserden kovar.
aleyna tilki'nin sesiyle, popülerliğiyle ve bacaklarıyla alacağı versustur.
Neşet Ertaş gibi bir ustanın adının yanına böyle birinin adının yazılması ve karşılaştırılması bile ne kadar yakışıksız.
havada karada aleyna alır.
Neşet baba hakkıyla kimsenin kuyruğu olmadan para kazanan bir adamdı ve bu yüzden borç içinde öldü. Bu velet ise acun ve demet akalın yalakası haram para kazanan bir parazit. izlenme ve destek oranını arttıranlar da şerefsizliğe ortaklar. Amerikancılara prim vermek de bir çeşit vatan hainliğidir unutmayın.

Solcuyum sanatçıyım diye geçinirler. Sözde Atatürkçü özde müsfette tipler.
bunları karşılaştırmak troll işi elbette ama illa karşılaştır derseniz aleyna'nın bacakları ve götü daha güzel derim.
iki büyük sanatçının versusudur. cevap vermesi zor.
(bkz: sakin ol liseli)
ilginç bir karşılaştırma olmuş. Müzik sektörüne yıllarına veren biri ile bir çocuğu karşılaştırmak büyük saygısızlık.
yahu hiç mi utanma yok sizde pop müziğin babaliçesi aleyna bacıyı bu versusa koyma cesareti gösteriyorsunuz.
Neşet ertaşa belgesel çekiminde köyün çıkışından eşeğe binip köye kadar gitmesi istenir
Neşet ertaş yönetmene yavrum evladım şimdi bi çekim yapcaz diye bu sıcakta bu canada yazık eziyet etmeyelim yokmu başka yolu yularından tutup yanında yürüsem
Neşet ertaşın bu sözünden sonra yönetmen neşet ertaşı eşegin üstüne çıkıp inmesini ister ve küçük bi görüntü alır

Bakıyorumda hayvana bile bukadar ince düşünen birini gömen gömene Bir laf vardır deve ile diken ilişkisi
Yanlış yapmış neşet baba.
ikisini de severiz. kapışsalar neşet her türlü döver. fakat kapışmazlar. ikisi de birbirine saygı duyar.
Fizik olarak aleyna alır. Seksi kız. Şarkı anlamında ise neşet baba ezer.
neşet ertaş türk toplumunun anadamarı olmuş bir insan bir yüce şahsiyettir. Değeri hernekadar her ünlü kişi gibi öldükten sonra çok daha artsada, sevilmesi bir yana saygı duyulan bir şahıstır. Hitap ettiği kesim 7 den 70 e herkestir. Aleyna tilki ise bana göre modern toplumumuzda popüler kültürün etkisinde kalan insanlara yine onların ama başta kendisinin der hayali olan şeyle istediklerini vermiş,bu sayede günümüz gençlerine hitap etmeyi başarabilmiştir. Saygı duyulan değil sevilen bir şarkıcıdır. Evet şarkıcı dedim çünkü Neşet Ertaş bir sanatçı bana göre Aleyna Tilki şarkıcıdır.
çomarlar neşet, çomar çocukları aleyna dinler.
aleyna tilki'yi herkes tanır, neşet ertaş'ı 3-5 entel ergen dışında kimse bilmez. youtube izlenme sayıları her şeyi ortaya koyuyor bence açık ve net.
Müzik dinlemek için neşet ertaş ın sevişmek için aleyna tilki nin kazanacağı versus.

Tşk.
Neşet Ertaş ve sen olsan bari. 404 not found!!!
neşet ertaş'ın kariyerinde sen olsan bari gibi muhteşem bir parça yok bu yüzden aleyna. eet.
Sizin Aleyna Tilki niz benim gözümde Neşet ustanın teharet suyu bile olamaz.

Hiç temizle pis olan aynı olur mu?
saygısızlık olmasın ceketimi çıkarabilir miyim vs sahnede twerk. seçim sizin.
(bkz: saygısızlık olmasın ceketimi çıkartabilir miyim)