bugün

neşet ertaş gerçek sanatçıdır, aleyna tilki ise 2 günlük tırt şarkıcı.

Edit: Başlık bana kalmış.
Zevzeklik etmeyin arkadaşlar, onur kırıcı ve edepsiz bir versus.
aleyna tilkiyi efsaneleştirmeye çalışma girişimi. halbuki kızı barlardan pavyonlardan kurtarmak için biraz enerji harcasanız dedirten durum
Nasıl güldüm anlatamam. Karşılaştırma neden, nasıl, niye yapılmamasının en büyük örneği yani bir çift katlı tuvalet kağıdıyla ipek veya kaşmir karşılaştırmasıdır bu.
neşet ertaş görseydi, "şeref duyarım efendim, genç arkadaşlarla bizi bir görmüşler, bir tutmuşlar ona da saygı duyuyorum" benzeri bir yüce gönüllülükle yaklaşırdı. Aleyna tilkiyi tanımam.
Neşet Ertaş şımarık ve egosu tavan yapmış bir popçu adayıdır. Oysa Aleyna Tilki son derece kalender bir sanatçıdır.
neşet ertaş'ın sahnede seyirciden izin isteyerek çıkarttığı ceketinin bile, aleyna tilki isimli ergene nal toplatacağı saçma versustur.
bu iki isim yan yana bile yakışmıyor aynı cümlede bile geçmemeli.
aleyna tilkinin alacağı lakin biraz daha eğilmesi gereken versus.
aynı kategoride olmaz, Aleyna'da Neşet Ertaş'ın tırnağı olamaz.
neşe tertaş'a hakarettir.
Neşet ertaşın sanatçılığını sevmem lakin bu kadar hakaret fazla.
Neşet babaya hakaretten silik yeme başlığı.
görsel
hakaret bile değil bu. dalga geçmek veya trollük için saçma sapan başlıklar açmayın. aleyna tilkinizin de sizin de.. yeter da.
Aleyna tilki kırşehirli büyük bir halk ozanımızdır. Türküleri bütün milletin dilindedir. En az bir türküsünü ezbere bilmeyen yoktur. Neşet Ertaş'ı gerçekten hiç tanımıyorum, Voleybolcu olabilir.
Aynı cümlede yanyana kullanmak bile çok büyük ayıp.
karakter olarak neşet ertaş, müzik olarak aleyna tilki öndedir.
Amina koyam yapacaginiz versusun. Mk kamilleri.
Neset ertas candir.
http://www.youtube.com/watch?v=hB9MIzJlf5Q
Bu nasıl karşılaştırma? inanamıyorum. Neşet baba kimlerle kıyaslanıyor. Čok yazık.
"aleyna tilki her türlü alır" diyen neyi kastetti diye düşündüren versus.

ayrıca cevap vermeye değmeyen versus.

(bkz: trollük bu değil)
tabii ki aleyna tilki..

aleyna tilkiler kolay yetişmiyor neticede..

tipsiz türk kızlarından bıktık zira.. bırakın nice aleynalar başgöstersin..

toplum baskısına uğramasın, üresin ve çoğalsınlar..

bir neşet daha illahaki çıkar zaten..

kasmanın manası yok..
Aleyna tilki açık ara alır. Güzel kız.
Yuh diyorum bu basliga. Ama madem bisey yazilacaksa Neset babanin mütevazli olusu aleynanin egosunu öyle bir tokatlar ki. Kendine gelemez.