bugün

"senden daha güzel" şarkısını söylerken "s*ksen daha güzel" diyerek dil sürçmesi yaşamış aleyna hanım.
tam bir skandal.
evdeki bütün aleyna tilki cd'lerimi kıracağım.

https://youtu.be/h3uI_9GPheM?t=592
Oha lan harbiden demiş bunu. yüzünde çuvallamışlık ifadesi var gerçekten. Çok ayıplı sözdür.
(bkz: adnan sikişenses)

(bkz: serbest çağrışım)
gundemsel olmasından çok dinleyicilerinden bundan zevk alması garipsenecek durumdan öte çarkın içine düşmüş millet olarak doğal karsilanasi ütopik bir yapo olmuş.
ergen iste amk
akli fikri belaltı..
Arkadaşlar dikkatli dinleyin lütfen silksen diyor, yani beni bir silkeleyin kendime geleyim manasında. Gerçekten şu kızı bir silkselerde kendine gelse öyle şeyler söylenir mi hiç ...
9:55 ten 12:20 ye kadar tam 5 defa aynısını söylemiş. Azmamış yani Dil sürtçmesi öyle mi? Çok inandırıcı.
recaa ederim

beni bir silkerseniz kendime gelebilirim demiş

ey kurt, pardon alaayinaa titre ve kendine gel

veya gelme orada kal.
çare olarak korsan indirip albüm satışlarını baltalamak. başka türlü kurtuluş yok.
SiZden daha güzel demiş desem, o daha büyük skandal alüminyum.
demek ki o sırada s.kiş düşünüyordu. başka türlü izahı yok.
"sizden" diyor, şimdi onu geç.
Belediye çocuk şenliği + duman şarkısı + aleyna tilki... Birbiriyle bu kadar alakasız şey bir araya gelince ortaya türk popçusu çıkıyor.
Şimdi gel de bu yeni yetme dünkü boka Duman konserlerindeki eski otlu biralı ortamı anlat.
Siksen daha güzeli de tonlu söylemiş, komik.
Siksen daha güzel dememiş, sizden daha güzel demiş fakat siksen daha güzel demiş olsa bile aleyna tilkinin çocuk şenliğinde duman şarkısı söylemesi kadar şaşırtmazdı beni. Ne alaka lan?
ergen sesiyle bağrınıyor bunu da şarkı diye dinletiyor. Resmen rezalet, müzik sanatının katli bu.
Sesini kalinlastirarak soylediginde daha güzel soyledigini mi saniyor?

Ergenliğe yeni girmiş oğlan çocukları gibi sesi. Acun allah belanı versin tüm delileri meşhur ettin.
yeni ergen ünlülerin "bir şekilde gündemde kalayım da nasıl olursa olsun" mantalitesiyle yapılmış yersek sürç-ü lisan.
Manyak mıdır nedir, ahlaksız, arsız?
Öyle demiş olsa

(bkz: orayı yıkarlar)
alimin fikri neyse zikri de odur diyeceğim de ilim ne arar bu hanım kızımızda.
neye güleceğimi şaşırdım.
şaşırtmamıştır.
Bu kızda iyice azdı amk
Biri şunu ziksinde oda kurtulsun bizde...
görsel
Bilerek söylemiş gibi duruyor.