bugün

16 yaşında birinin, bir anda kaldıramayacağı kadar ünlü oldu ki; kendinden yaşça büyükler bile yaşıyor bunu. Kendini çok kaptırırsa, çabuk düşecek, umarım düşmez. Saçma konuşsa da, çocuk neticede. Şahsen kendisini bu kadar yüceltmesi çokta kötü değil, çünkü tam tersi yaşıtları adından söz ettirmek pahasına intihara kalkışıyor. Cinsel içerikli entrylerle eleştiren yazarlar ise, vicdanlarını ve insanlıklarını tekrar tahlil etsin.
valla benimde 1. sınıfta takıntılı fanlarım olsaydı bende böyle olurdum
(bkz: ben mükemmelim).
örnek verirken sürekli 1.sınıftan beri böyleydi,1.sınıftan beri şöyleydi falan diyen küçük bi kız çocugu bu kadar da ciddiye alınmamalıdır.
bu ego sadece aleyna tilki ye ait degil ki.

cevir bi tane varos karıyı "ay herkes beni en çok seviyo her yerde en cok beni seviyolar" der.

bosuna demiyoruz türk kızı almayın, gidin yabancı bulun bi tane diye.
yakında havası sönecek ve muhtemelen gündemde kalmak için olur olmadık şeyler yapacak.
antikaruh demişti dersiniz böyle olacağını yalnız ben değil bütün sözlük yazarları biliyor çünkü bu ülkede işler böyle yürüyor kimler geldi kimler geçti.
Şımartılmış insan egosudur. Böylelerini kibrinde boğmak lazım.
balon olan ergen bir şarkıcı.
Ben zaten hep popülerdim, mahallede en örnek alınan kişi bendim, mahallede sürekli parmakla gösterilen kişi bendim diyen ayrıca ben zaten hep tanınıyordum klip beni bu hale getirmedi diyen twerk yapan, egoist 16 yaşındaki kızımız ama bana göre 26-27 gösteren kadın şahıstır.
http://www.youtube.com/watch?v=2zhNd_aOn3k

gelde ana bacı kayma.
Önce o kaşlarını saçlarıyla aynı renge soksun, sonra egosunu bir ovalasın ardından 18 olsun da daha sonrasında magazin köşelerinde sürünüp, hayrancıklarını tatmin etsin.
%90 ego geri kalanıda bok.
birilerinin bir tarafina girdigi dusunulen egodur.

kiz ananiza kufur etti mi neden kopek gibi saldirip duruyorsunuz ?
artık hakkında başlık açılmaması gereken sanatçıdır!
e bize müstehak mı? kesilikle..
kaç gündür sol tarafta aleyna tilki ile ilgili kaç entry girdiğimize bakarsak görürüz.
o kadar başarılar çürüyüp gidiyor ama bizde dişi olması ünlü olması için yeterli.
hem dişi hem başarılı olunca sonuç böyle oluyor.

ayrıca çocuk "hayatımda değişiklik olmadı" yı açıklamış. malum feym diye bir şey moda ve bence bu kız onlardan bir tanesi.
Kendisi için "beni hep parmakla gösterirlerdi" diyor. Bu akılsız kardeşimiz türkiye'de hangi tip insanların parmakla gösterildiğinden bihaber.

Boş teneke misali yeni nesil sanatçı(!)
Tuğçe kazaz egosunun dizel versiyonu.
Kızın egosu memelerinde büyük. Çok ilginç.
şöyle birşey buldum asdlkaslfasd

http://www.youtube.com/watch?v=wwktKV-0744
Ergenliğin verdiği bişeydir. Üstünde çok durmamak gerekir.
Bir ergenin egosu işte.

O yaşta bukadar ilgi dolayısıyla kendini mükemmel sanan bir çocuk.

Önemsenmemeli.
boyundan ve yaşından fazladır.
sebebi de bunu dinleyen ve bir de yavşayan abazalardır.
ulan harbiden ççok iyi göt kaldırıyorsunuz be!
zlatan ibrahimoviç'te yoktur.
yaşından dolayı normaldir, biraz düzelme hissettim , sonuçta daha çocuk.

1-2 sene sonra biraz daha olgunlaşır.
türk halkının tepkisine neden olmuş egodur.
halkın verdiği tepkiyi görünce gülmekten yarıldım. (bkz: swh)

https://youtu.be/270IdPLIMQg
ne bekliyorsunuz amk. ergen lan bu madem çekemeyecektiniz niye ünlü yaptınız.
koca koca adamlar, mal mal bu konu üzerine tartışıyor lan. taşaklarını sallayarak "çok egoist aga bea" diye eleştiri yapıyorlar amk.