bugün

esp marka v kasa gitarıyla adeta özdeşleşmiş roope latvala ile çok iyi çift olan ubermensch gitarist ve vokaldir. bu adamı strat kasayla değil görmek hayal etmek bile zordur ayrıca.
nisanda istanbulda olacaktır.
(bkz: ben ona resmen aşığım)
Çok yetenekli bir abimizdir kendisi öyle ki children of bodom grubunu sadece onun için dinleyenler bile vardır.
dünyadaki en gelişmiş omuriliğe sahip insan olduğunu düşündüğüm gitarist. ayrıca children of bodom grubunun solisti.
bu müthiş müzik adamımın duruşunu slash'ten aldığını düşünüyorum
death metalin asi çocuğu.
children of bodom'ın beyni.
bodom dinleme nedenimdir, yok arkadaş nasıl bir gırtlak bu?
Lisedeyken duvarıma posterini astığım children of bodom un maestro'su. Gerçi babam bu münafıkla aynı odada namaz kılamam diye yırtıp atmıştı o posteri.
Solo atarken şarkı söyleyebilen nadir insanlardandır ayrıca.
müthiş gitar soloları olan, üzerine bir de muhteşem brutal vokal yapan children of bodom üyesi. ayrıca youtubede gezerken vivaldi çaldığını görünce ekstra bir hayranlık duydum bu adama. elbette ondan daha iyileri vardır benim bilmediğim ama ben elekro gitar virtiözü diyebilirim kendisine.
neyini severler bilmem..

sevdiği tonu sevmiyorum, yaptığı müziği sevmiyorum..

saçından gitarına, tırnağından humbuckerına kadar anlamsız bir tip olarak gelmiştir hep bana..
* parçasında coşmuş fin gitarist.
An itibari ile vefat etmiş çılgın gitarist idi. Cob dağıldıktan sonra üzülmüştüm ve farklı projede yeniden birleşeceklerini duyduğumda sevinmiştim. 2021 iyi gelmedi. RIP.
vefat etmiş 41 yaşındaki sanatçı. rip.
Children of bodom grubunun vokali ve gitaristi. Hem solo atabilen hem de şarkı söyleyebilen nadir insanlardandır. Hayvani bir scream vokal tarzı vardır. An itibari ile vefat edip bizi üzmüştür. Rip finlandiya'nın çılgın çocuğu. Oops i did it again coverini hiç unutmayacağız..
malesef vefat etmiş children of bodom solisti.

2021'de kötü başlamıştır.
2021 girerken bende dahil Metalciler için kötü bir giriş oldu Maalesef. Rip Alexi /,,/ /,,/.
genç yaşta vefat edenler listesine girmiştir üstat, children of bodom ve bodom after midnight gitar vokali.
ölümü, nasıl ya dedirtir.
gençliğimin idollerinden biriydi baya baya özenirdim kendisine. cob şarkılarıyla büyüdük. metal müziği eskisi kadar takip edemesem de üzüldüm.
Hem tassakli sololar atip hem de brutal vokal yapabilen ender insanlardandi. Topragin bol, atesin cok olsun alexi reis.
41 yaşında vefat etmiş.

https://www.ntv.com.tr/sa...ti,MMyXtn0wy02mlbOHAVg-aQ
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar