bugün

american horror story de seksi hizmetçiyi oynayan afet hatun.
american horror story'deki tek seksi hanım.* en seksi kızıl oyuncular listemde 2. sırada bulunan hatun bu arada.
hakkında bu kadar az entry girilince sözlüğün ibneleştiğini sandığım ateş parçasıdır. 1. sezondan sonra ben bi da izlemem demiştim ama ordan burdan yeşillendirdiler 3. sezonda yine geliyomuş bu yürüyen meşale. evrendeki bütün çirkinliklere pisliklere tepki olarak doğmuştur bu kadın. nys bn gdyrm by.
Walking Dead yeni sezonda kadroya girmiş resmine bakınca kendimden geçiren oyuncu, gülmek insana bu kadar mı yakışır.
http://www.imdb.com/media...m1020036?ref_=nmmd_md_nxt
--spoiler--
the walking dead'in gelecek sezonunda yengemiz olacak hatun kişi.
--spoiler--
American horror story'de görüp aşık olduğum güzel kadın. Öncesinde de The walking dead'de görmüştüm lâkin bu kadar etkili değildi.
Demek ki olay saçtan ibaret aga. Kızıl saç hakkaten kadında hatırı sayılır bi etken.
The Walking Dead de Jessie rolüyle aşık olmuştum kendisine, inanılmaz güzel ve seksi bir kadın. Şu karakteri erkenden aptalca öldürüp Rick & Jessie aşkına mani olup Rick & Michonne shipleyen senaristin Allah bin belasını versin. Dizi de ölenler arasında ölmeyi en hak etmeyen karakter kendisiydi.
tatlış bir hatundu bir zamanlar lakin bu da yaşlandı, çoluk çocuğa karıştı. evet. teşekkürler.