bugün

Ünlü yan hakemimiz. Ben hala onun isminin neden Alex olduğunu anlayamadım.
alex'ten daha fenerli bir yardımcı hakem.
pazar günü trabzon maçında galatasarayı bir kez daha yakacak olan yan hakemimsidir. Galatasaray yönetimi nasıl itiraz etmiyor bu arkadaşa inanılır gibi değil....
Ermenidir fenerin golünü vermelidir.
"bu alekse inanmıyorum, bu alekse güvenmiyorum. buna şampiyonluk yarışında olan takımların maçlarını vermesinler, o kadar söylüyorum." diyen Erman Toroğlu'nun bu sözlerindeki sözde yan hakemdir.
buz gibi penaltıyı veren yürekli hakem yoksa fırat atlayacaktı .
Ağlama melis.
On numara hakemdir.
yılların yan hakemi.
satın alamayacağınız cesur yürekli yan hakem.
asıl mesleği yayıncılık olan, istanbul bölgesi süper lig yardımcı hakemi.
(bkz: 24 kasım 2014 bursaspor fenerbahçe maçı)

dün akşam ki maçın yan hakemi. Kesnlikle fenere karşı art niyetli bir hakem. dün maçın başında kendisinin ve çizgi hakeminin gözü önünde volkan şen topu taca attı. sadece 3 metre önünde olmasına ve tam açık bir şekilde görmesine rağmen taçı fenerbahçe yerine bursaspor lehine verdi. caner itiraza başladı. bu arada topu taca atan volkan şen topa kendisinin vurduğunu tacın fenerbahçenin olduğunu söylerken orta hakeme hakem tacı fenerbahçeye verdi ama bu arkadaş hala bayrak sallayıp bursaspora işaret ediyordu. Bu sıraa caner erkin'de film koptu hakeme itirazdan sarı kart gördü.

ikinci yarı kaleci ile karşı karşıya kalınacak 2 pozisyonda emenike ve sow için ofsayt bayrağını kaldırdı ki maç sonu iki pozisyonunda ofsayt olmadığı ortaya çıktı.

Ondan sonra hakemlere baskı yapmayın odalarını basmayın nasıl deniliyor. aziz baskı yaptığı halde böyle hatalar yapılıyorsa baskı olmasa ne yapacaklar fenere gol atıp rakiple mi sevinecekler?
yardımcı geldi yardımcı gidecek bu adam.
idolümdür. hayranlıkla izlediğim hakemdir. adaletinden asla şüphelenilmemeli.
ermeni'dir, fenerlidir, aziz'in uşağıdır o yüzden euro 2012'de değildir.
en sevdiğim yardımcı hakemdir kendisi.

ah bi de euro 2012'de görev alaydı tadından yenmezdi. *
emniyet yolları taştan
hadi aleks yürü bakalım yavaştan...
hakkında "acaba seveni var mıdır?" diye düşündüğüm adam.
oldum olası nefret ettiğim kişidir, enteresandır bu hakem her fenerbahçe maçına verilmektedir.
sadri şener'in tenhada yakalamaması gereken kişidir.
he he ofsayt yok dedirten hakemdir de kendisi ayrıca..
köşeyi dönmüştür bu sezon.
görsel
yok yere meşhur olan hakem. Yönettiği maçta gram şike yoktur. andre santos vardır, selçuk vardır, yobo vardır, alex vardır.

edit : tamam birazda korcan vardır. *
gerçek fenerbahçeli'liğiyle bir alex'tir.
hakemliği bırakması, 22.05.11 tarihinde fenerbahçeden kazandığı piyangoyla kesinleşen hakem...
Bariz ofsayt olmayan pozisyona ofsayt demiştir. Pozisyon devam etse gol olabilirdi, Volkan kırmızı kart görebilirdi.

Not: ikinci öğretimim.