bugün

Düşündürücü bir durum olmakla beraber hangisinin daha kötü olduğunu karar verememe durumu.
ikiside yaşanmalıdır. tek taraflı olmaz.
Cansu Dere, Okan Bayülgen tarafından aldatıldığında 'Aldatan olabilirdim. Ama aldatılanım.' diye asil bir cevap vermişti.
Aldatınca aldatılmayı anlayamazsın, ama aldatılınca ikisini de anlayabilirsin. Dolayısıyla doya doya aldatın, ta ki bir gün biri aldatılana kadar.
aldatmak eylemini anca çakallar yapar karşı taraftan bir beklentisi olmayan onu kullanan yapar ilk hevesi geçmiştir sonrada gözü kaymıştır. aldatılmak eylemi benim gibi saf aşıklara olur ne olduğunu anlayamazsın birde hayatın kararır mal olursun.
ne yaparsan onu bulursun,
+kadın
-koca

+ne yapıyorsun hayatım
- otele yerleştim birazdan yatıcam hayatım ( bu arada başka bir hatunla yan yanasın yatakta)
+peki canım bende uyuyorum, hadi iyi geceler. yarın toplantıdan sonra aramayı unutma.

bu durum da adam karısını uyuyorum deyip başka bir kadınla aldatıyor. eşinin de gerçekten de uyuduğunu düşünüyor. peki ya karısı da o an başka bir erkeğin yatağında ise.
bu yüzden aldatmak ve aldatılmak kötüdür.
not: alkol de kötü ama içiyoruz. bu yüzden yapacak birşey yok hem aldatalım hemde aldatılmaya hazır olalım.
aldatılmak yada aldatmak ikiside aynıdır. aldatılırsam karşımdakini, aldatırsam kendimi affedemem. anlaşılması, içinden çıkılması çok zor bir durumdur ve ihanet bir bilmecedir der atilla ilhan...
herkese renkli günler
zor bir tercihtir heralde ama aldatilmayi yeglerim, aldatip dusmektense...
kesinlikle aldatılmaktır. düşüncesi bile kötü.
hiçbiri.
Aldatmak daha zor be, belki başta düşünmüyorsun ama sonra kendini yiyip bitiriyorsun. Aldatılan beni aldattı diyor nefret ediyor türlü türlü duygu barındırıyor ve bir şekilde hayatından silip atmaya çalışıyor başarıyorda. Ama aldatan o duygulardan kurtulamıyor. Kendini duygularını yaptıklarını nasıl silip atsın ki..
ikiside kötü.
aldattıktan sonra, keza bir şeyde hissettiysen yanlışlıkla bir daha asla sevdiğin kadına aynı gözle bakamıyorsun. bunun vicdanı çok büyük.

aldatıyosanız bile gidip itiraf etmeyin. ben o salaklığı yaptım yemiyor. benim gibi ağzı kelime yapabilen bir adam bille toparlayamadı durumun geldiği hali. kadınlar bu işe çok ciddi bakıyor.