bugün

Aldatmak kelimesini okumak dahî sinirlerimi bozmaya yetiyor. Hiçbir şekilde empati kuramıyorum ben bu insanımsılarla. Gidin işinizi yapın siz.
Gurursuzluktur. affetseniz bile bir daha asla eskisi gibi olmaz. Yakın bir arkadaşımdan biliyorum.
Cuckold olduğunu varsayıp ikisi ile de sevişirim.
hayatta bazı durumların görünmeyen bir kapısı vardır. bu kapıdan girmek gibi zamanı geldiğinde çıkmak da önemli. aldatan sevgiliyi affetmek o kapıyı aralık bırakmaktır. başka ihanetlere…
ne söylesek boş. ama insanlar hata yapabilir.
Mal insan davranışı. isteyen kusura da baksın.

O senin bunu öğrendiğinde ne hissedeceğini hiç düşünmeden daha doğrusu seni umursamadan başkasına gitmiş. Vur bir tarafına gitsin.

Aman Allah uzak etsin, ihanetseverleri de, vicdan sahibi olmayanları da...
Hahaha ne affetmesi gebermediğine dua etsin.
Kuşkusuz aldatmak olarak adlandırmak işi zorlaştırır. Açık ilişki en sağlıklısıdır.
aldatmak bir ruh sağlığı sorunudur, tekrar aldatılmaya hazır olsun.
istesen de olmuyor.
çıkmıyor çünkü aklından... silemiyorsun yıllarca.

organ nakli yapılanlara bağışıklık sistemi yabancı madde olarak gördüğü için reddediyor diye baskılamak için ilaç verirler ya... o hesap.

baskılayamıyorsun.
Sevgililik denilen şeyin osurukluğu mesele burada zaten.

Biri birinin altına yattı üstüne bindi zaten sevgili olmadan evvel. Ayrıldıktan sonra da olacak aynı şempanzelikler.

Binden fazla gençle oturdum kalktım muhatap oldum ve hayatım boyunca sevgilisiyle evlenen nadir 1-2 kişiden başka kimseyi görmedim.

Hayatınız tiyatro yalan oyunculuk.
Hatadır.

Aldatan insan yine yapar. Yapmasa bile güven bir kere yitirildi mi bir daha yerine konamaz.

Sadakati olmayan, güveni hiç eden insan uzak olsun.
ben de salak degildim.hic bos durmadim hayvani isteklerim hirslarim.
bilerek daha cok canim yaniyordu.zevk almistim.bir cok kez.

sonra her sey bitince sakinlesiyordum hirsti belki cabuk etkisi geciyordu.o kapi sesi suratimda dagilip kaybolan son gülüs.
Dürüstlük önemli belki ancak dürüst olacağına hiç yapmasaydı dedirtir.

Aşkımdan öleceğimi de bilsem, canım da yansa ne olursa olsun affetmezdim. Sonuçta şimdi affettiysem bir dahakine de yapma şansı var ve bu kargaşayla kimse yaşamak istemez.

Sadakatsiz, saygısız, berbat birisi için gururumu da kendime olan saygımı da göz ardı edemem.
Tabi ki affedecektim. Başka ne yapacaktım. Hatta dürüstlüğünden dolayı teşekkür ettim.

O bana nasıl aldattığını söyledi ben de sarıldım ve affettim. Bir daha yapmadı. Yapsaydı söylerdi. Gerçi yine affedersin. Dürüstlük önemli olan.
zaten affediyorum tekrar aldatabilirsin demektir.
ap.

birak ve ne yapacagini gor. ilk firsatta daha 24 saat dolmadan.
senin izlerini silmeye calisirken verdigi ugrasi hem de akli sendeyken silemedigini fark edisi.ahlaksiz oyunlari.
yine tekrar sana siginip seni senle unutmaya calismasi.
en cok sevdigim aglayarak arinmaya calismasi.
ne kadar cok yikadim her gece seni.
etmem, niye edim, erkek kıtlığı mı çıktı?
Eğer seviyorsan affedeceksin. Ayrıca değişiklik arada iyidir. Yok başkasıyla aldatmış yok başkasıyla yatmış. Geçin bunları. Aldatmak normal bir şey.
Aklınızda onunla ilgili kötü planlar olduğunu gösterir.
zor bir eylemdir.
Mide ve omurga problemlerine yol açabilir.
Asla affetmem derdim ama başıma gelince affettim tabi sonrası pişmanlık.
başka bir erkeğin penisini boğazına kadar almış kız sevgiliyi hiçbir şey olmamış gibi sevmek demektir. olabilir.
30 kusur yillik cikarimlarimdan yola cikarsak; anan veya baban olmadigi surece hickimse ama hickimse, ikinci bir sansi hak etmiyor.