bugün

orospudur, evet.
bir de bunların önceden aldatılıp da ağlayıp sızlayarak bir başkasına yamanını vardır. o kadar madur görünmesine rağmen fırsatı gelince aynısını kendisi gerçekleştirir. iyide hanım kızım, senin acının hesabını neden diğerine kesiyorsun. yazık değil mi? mutlu olamazlar pek, en azından kısa vadede.
Eline yüzüne bulaştırmadan yapıyor ise, seks dünyası zengin olan ve çeşitli meyvelerin tadından hoşlanan kadındır.
Aldatmanın erkeği kadını olmaz efenim. Ruhu falloştur o insanın.
Olası bir durum.
Doyumsuzdur doymak ister.
Aldatılan ben bile olsam; aldatan kadını her zaman daha çekici ve kural dışılığından gelen bir şekilde karşı konulmaz bulmuşumdur. Toplumun ve kabul edilen değer yargılarının beni şekillendirmesine zaman içinde izin vererek; aldatmayı ve aldatılmayı lanetleyen bir hale geldim. Belki büyüdüğüm için oldu bu ama oldu
aldatan erkekten pek bir farkı yoktur. ikisi de iticidir.
sözlüğe birşeyler oluyor durumudur.

gene kimse dememiş,

(bkz: vurduruyordur)

edit: tamam tamam başka yok.
Bu modellerin erkek versiyonu da vardır, problem kişide karakter olmamasıdır.
Kendi aldanır.

Şaka lan şaka, takmış işte boynuzu. Geçmiş olsun.
karşılıklı aldatma bile olsa can sıkan olaydır ataerkil toplum kadının aldatmasını hiç bir şekilde kaldıramıyor olsa da!!
ne kadar yakalamış ve yakalanmamış olsan bile, kendine göre mantıklı sana göre saçma gelen yalanlar ile olayı kapatmaya çalışacaktır.
kadın isterse yakalanır istemez ise kimse yakalayamaz(kadın süper akıllıdır hatta metafizik derecesinde akıllıdır) bla bla bunlar hikaye her aklı başında erkek yarım saat veya 1 saat içerisinde kadının aldattığını her şekilde anlar(kadınlarda kurgu ve senaryo çok iyidir fakat her zaman açık verirler). buradaki olay anlamak değil gerçekle yüzleşmek. kadın aldatıyor ise ya psikolojisi bozuktur veya sen baya sağlam kerizsin, psikolojisi bozuk olan bir kadın ile bir hayat kurmaya çalışıyorsun yada hayat kurmaya çalıştığın kadının seni aldattığını anlayamıyorsun.
ben takdir ederim bu kadını. istediği şeyi yapmıştır. hem aldatılmak da insana ayrı bir gurur verir. en azından sağda solda 'kimseye güvenmeyeceksin' sözünü söyleme hakkın olur.
aldatmak yerine karşındaki insana artık sevmediğini, bir şeylerin değiştiğini söylemek bu kadar zor olmamalı.
Aldatan kadın öç almak için aldatır.
En az aldatan erkek kadar acımasız ve korkak bir kadındır. Eğer bir şeyler iyi gitmiyorsa bu karşı tarafa söylenmelidir. Ha, bunu beceremeyecek kadar cesaretiniz yoksa sizi seven bir insanı aldatacak kadar kansızlığınızın da olmaması gerekir.
Tanıdığım bir kadın uzun seneler kocasını aldattı. Kocasının anlamamasına ihtimal vermiyordum.
Adam aldatıldığını yeni öğrendi. Yani biri ona söylemiş , kanıtlarla.
Şimdi kadınla hiç konuşmuyor. Demek ki bu kadar iyi niyetli bir adammış. Ben adamın tuhaf olduğunu düşünüyordum. Boşanırlar mı ne yaparlar bilmem. Ama olay can sıkıcı. Kadın çok arsız. Çok rahat yalan söylüyor. Hem adamın kanatları altında yaşıyor. Evinde , keyfi yerinde, hayatında toplasan 5 sene çalışmamıştır. Hem de adamı zengin sevgililerle aldattı. Kadın çirkinin teki . Yani aman benimki çirkin aldatmaz demeyin. Kimler neler buluyor hayrete düşersiniz. Hele ki istanbul ' da. Neyse , midem bulandı yine.
Aldatan erkek bozuntusuyla aynı karaktersizdir.
asla ve kesinlikle af edilmez.
Kadınsın kutsalsın sen annesin. Yapmazsın, bir erkeğin az buçuk içgüdülerine yenik düşmesini anlayabilirim de -açık söylemek gerekirse bir erkeği o kadar kutsal bulmuyorum-bir kadının bu konuda içgüdülerine yenik düşmesi bence imkansız. Bu yüzden bunu bir kadın bile isteye yapar, ve bence bu yüzden daha düşük bir davranıştır. Oysa öz saygısı yüksek olan hiç bir kimse erkek/ kadın aldatmaz. Her biri aciz ezik kompleksli kimseler.
agresif hareketler sergilemiş kadındır.ne yapacağınızı biliyorsunuz.*
idolleri sanırım gülben hanımdır.
Muhtaç kadındır. Bir insana mecburiyetiniz yoksa yalan da söylemezsiniz çünkü.
aldatılan düşünsün.
Zekidir. Kocası olmadığı zamanlarda, yakalanmadan başkasına vermenin yolunu bulmuştur. Takdir edilesidir. Evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar