bugün

in the mood for love filminde gündeme gelen bir sorunsal.
Kısasa kısas.
(bkz: göze göz dişe diş)
kimse olmadığı birine dönüşemez.

Bunu yapan kadının kendisine saygısı yoktur. Bir başkasının yanlışını onun yanlışıyla örtemezsiniz.
kadınların intikam sosuna batırarak yaptıkları eylemdir. çünkü bahane göt gibidir, herkeste bir çift bulunur.
loser olma yolunda ilk adımdır, veled değilsen bunu yapmazsın.
(bkz: vesvese)

size neden ilgi göstermediği üstünde çalışmadan direk aldattığını düşünmek kendi iç dünyanızın ne kadar orospuluk dolu olduğuyla açıklanabilir ancak.
Bilmiyorum da sanki bir bahane aramak gibi geldi.
Misilleme bazen nahoş olabilir yapmayın.
ava giden avlanır.
Kıbrıs'lı kadınların en iyi yaptığı şey.
baştan tutmamış ki bu iş.
Kısasa kısas demektir.
karakterimi bir karaktersizin fabrika ayarlarına indirgeyemem.
karşınızdaki kişi ne yaparsa yapsın aldatılmayı haketmemeli bence. bırakın yaptığı karaktersizliği yanına kalsın. Kalmaz ama.
neden onun yaptığı karaktersizlik ve kalitesizliği yapayım? ona bunu yapacak kişi ben olmasam bile bunu yaşamadan ölmez zaten buna inanıyorum.
mantıklıdır.

Hayır ondan bi farkım olmasın, evet o serefsizlik yapıyorsa ben de yapıcam ve tekrar evet kendini Uçurumdan atarsa ben de atarım
gece gece güzin abla sitesine çevirdiniz sözlüğü.
kıçına tekmeyi basar yol veririm. öyle aldatmayla falan uğraşamam. üşenirim
kızların en haz aldıkları intikam yöntemidir. bunu erkeğe belli edecek kadar salak olmadıkları için bu hazzı içlerinde yaşayıp aldatılmalarının öcünü almanın rahatlığıyla yaşamlarına devam ederler...
görsel
mantık hatası eğer aldatılırsanız karşılığını intikam adı altında siz veremezsiniz karma zaten ona net hakkettiği sizde bıraktığı acının aynısının karşılığını verecektir.
Akıllı kadın işi değildir. O an ki, Kızgınlık, kıskançlık ve intikam duygusu, haklı bir bahane olsa bile.

Kendine azcık saygısı olan bir kadın asla böyle bir şey yapmaz. Yapmamalı..
aldatmayan erkeği de aldatmasınlar zalbert...
onun seviyesine inmektir, dolayısıyla gereksizdir.