bugün

o kıro maganda yatağı alaçatıya giden de ya akıl yoktur ya da para çoktur.

bedava verse yemem.
hani o 240 lirayı ekmek arası yapıp yesen daha mantıklı amk. .
allan görgüsüz ayıları

insta dan aha da alaçatıdayık keyfi selfisi yapmak için

o sikkinsonik yere gidiyorlar

ben o dükkanın sahibi olsam

fiyatı 240 değil 440 yapar

görgüsüz ayıyı silkme keyfi selfisi çeker

sayfamda paylaşırım.
görsel
Alanı var ki o fiyat o hamburger.

Üzerinde bu kadar hayal gücü zorlamaya gerek yok.

Tanesi 63 lira olan lahmacun ile 240 liralık hamburger arasında fark yok. Ortak özellikleri ise onlara o parayı verenlerin var olması.
görsel
Hamburger sizi yiyor demektir.
haberi izledim. dükkan sahibi insanlara icabında ücretsiz bile verdiklerini söyledi. herkes 250 tl veremiyor tabi dedi. değişik değişik yorumlar yaptı. ama fiyatı tadının hakkıymış. onu dedikten sonra zaten ben direk cartoon network'e geçtim.
marstan özel olarak getirtilen vuruşkanus isimli canlıdan üretildiği için pahalıdır. yoksa bunun başka açıklaması olamaz.
"yemede yanında yat" sözünün uygun olacağını düşündüğüm hamburgerdir.
Ceyrek an itibariyle 234 tl olmakla beraber bunu yersem aldigim bursa ihanet , ceyrek seven annem icin bana bol bol hakaret sebebi olur .
biri hamburgere 240 tl versem yemem * s.kerim demiş. o parayı verince s.ken değil s.kilen tarafa çoktan geçmiş oluyor insan zaten.
beynelmilel sikişi kendilerine vazife edinmiş olan sezonluk sikiş uzmanı alaçatı esnafının piyasaya sürdüğü yeni ve kalın dildo. ördek yağında kızarmamış köfte yemeden güne başlayamayan "ah ha ha ha" tayfasını sevindiren burger. hay aklınızla bin yaşayın..
içinde dana vardır. Bildiğin danayı bütün koymuştur. Bunun başka bir açıklaması olamaz.
Hamburgerin arasına yumurta kırmışlar midem bulandı.