bugün

ilginç nickli, 8. nesil yazar.
39 entrysi var henüz hiç oylanmamış.
hasan sabbah'ın alamut'u mu merak içerisinde kaldığım nickli yazardır. yok eğer oraysa orası terk edilemez.

hoşgelmiş 8. nesil yazar.
hoş gelmemiş 8. nesil yazar.
hoş gelmiş sefa gelmiş. madem alamut'dan çıkma rose croix ile hassan amcanın hakketen bir ilgisi var mı beni aydınlatıversin....
hep görmek istediğim merak ettiğim. ancak kitaplardan öğrenebildiğim harika hatta muhteşem bir kaleyi nasıl terk etmiştir ? bildiğim kadarıyla sadece harabeleri kalmıştır kaleninde. kendileriyle alamut hakkında tartışmak varsa bilgillerini canı gönülden paylaşmak isterim. tam bir hayyam ve alamut hayranıyımdır. bu arada hoşgelmiş.
Benim buraya gelmeme sebep olan yazardır.
çocukluğun da veli toplantılarında öğretmenleri tarafından onure edilerek eve geri döndüğüm, yetişkinliğinde ise hem üniversitesini hem de işini aynı orandaki başarısıyla sürdürebilen, hem çok özel, hem güzel, yeni yazar kızım benim.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
vardır bi hayyam sevgisi ya da terk etmiştir o sevmelerini diye düşündüğüm yazar-mış hoş gelmiş!
sinoplu, buharlı lambanın mucidi, eyvah düşüyorum yarışmasının gülü olduğu düşünülen zat-ı şahane (#14767915)
eğer öyleyse kendisine laflar hazırladım: seni çekemiyorum arkadaşım. ben çaylak, sen yazar olduğun için de değil. sırf memelerim olmadığı için, fotojenik olmadığım için *, sorulan soruların hepsini cevapladığım halde mülakattan sonra yarışmaya çağrılmadığım için çekemiyorum. pes yahu bir de üniversite öğrencisisin arkadaş...

(bkz: yorum yok)
eyvah düşüyorum yarışmasına katılan sözlük yazarı. düşmüştür ama olsun. ilk kez kanal olarak nitelendirilebilecek kanalda Uludağ sözlük kelimesi gecti lan düşerse düşsün. *

kanıtı;
(bkz: #14767915)