bugün

kronik bir bekar olarak sözlükte cirit atma şenliklerine her gece aksatmadan katılırım.
Hasıma el verdim kol gitti diye naralar atılan erkek davranışı.
gündüz şirkette insanların dırdırını, işini düzgün ve zamanında yapmayan elemanların kahrını çek, akşam olunca ve eve gelince hatunun dırdırını çek.
sözlüğe takılmak tabi ki zaman alıyor. neyse, akşam kaybolan sözlük erkekleri gece olunca ortaya çıkıyor.
hiç olmazsa gereksiz, bilgisiz, eli çükünde tek elle entry giren amsiksalaklar, yobazlar (sağcı solcu inanan inanmayan vs diyerek ortaya çıkıp düşünemeyen, aklını kiraya vermiş okuduğunu anlamaya zekaları yetmeyen kesim) cahiller, çoluk çocuk yatmış oluyor ve bu nedenle adeta insan çöplüğüne dönmüş akla ahlaka zarar kesim ortadan kalktığı için kendimizi (biz gece kuşları) rahat hissediyoruz.
Akşamcı erkek arayan Akşamcı kadınlar ise genellikle seksting peşinde koşan kadınlar oluyor işi ilerletip reel olarak sevişme çabası da olabiliyor.
şuralardayım bilin istedim.
sen erkek miydin aq.
yaz kan tutan kasap.
Herkes erkek olunca kaybolanların erkek olması istatistiksel olarak mantıklı zaten.
+1 çayımla online.
eski sevgilisini unutamamıştır. o yüzden başka bir kadınla uzun süreli görüşmeyi tercih etmez.

zaten hiçbir kadın unutamamış bir erkeği istemez.
çok şüpheleniyorum...

(bkz: true nun 23 ten sonra entry girmemesi)
(img:#2298969)
kaybolmadım, en azından ben kaybolmadım.

kahvemi yaptım, sevdiği çiçekleri koydum vazoya belki gelir birlikte sohbet ederiz sahura kadar diye, bekliyorum. gören var mı geliyor mu?
hakikaten noldu o iş telegramdan boydan foto geldi mi.

işte vizyon işte elitlik.
Sözlükteki tüm erkekler aslında evli oldukları için karıları "necatiiiii!" diye bağırıyor efendim karıcığım diye fıtı fıtı yanlarına gidiyorlar.
Evlilerdir büyük ihtimal. Gündüzde burda karı kız peşinde koşuyorlardır.
Hanımından korkmayan adamdan hayır gelmez.