bugün

5 yıldır. evet 5 yıldır sonrası için inşaatta tuğla olarak kullanabilirsiniz.
eğer alındığı dönemde en iyi telefon ise, teknolojiyi yakından takip eden kişiye göre değişerek 2 senedir.
ama eğer öyle çok kurcalamayan insanlarsanız. kullanın kırılana kadar.

örnek vermek gerekirse: telefonları çok takip eden biri iphone 6 alsa, 2 sene içinde yüksek ihtimal değiştirir.

edit: başlayacağım yapacağınız işe lan, ne zaman entry girsem başlık başıma kalıyor. üstte 2 entry vardı ne ara bana kaldı lan bu başlık?
baya uzun olan suredir. iphone 4 ilk ciktigi zaman almistim hala kullaniyorum. super calisiyor mu? hayir. ise yariyor mu? evet.
Discovery 2 plus. 8 ay olmuştur. Memnunumda bir buçuk yıl daha kullanırım.
5 sene doldu, ilk gun ki askimiz artik saygiya donustu. bozulunca degistiririm diyordum. bozulur gibi oldu. tamam ben de yuksek teknolojilere terfi edecegim derken issiz kalinca, eski sevdicegimle yola devam karari aldim.

merak edecekler icin: lg optimus one p503
Kişiden kişiye telefondan telefona değişen süredir. Lakin 1 milyardan fazla para saydığın telefonu da insan biraz kullanmak ister. Yine de her sene gelen yeni özelliklere sahip olma isteği insanın kafasını karıştırır. O yüzden israf etmemek için oyuna gelmemek telefon haşat olana kadar kullanmak lazımdır.
Benim için 6 ay en fazla. Ne çekti bu kendini akıllı sanan telefonlar elimden.
5 yıl kullandım öncekini. Bundan biraz daha ümitliyim 2020'yi görecek gibiyim.
kişiden kişiye değişecek olan kullanım süresidir.

note3 ile iki seneyi devirdim herhangi bir sorunu da yok allah'a şükür.
s3 ü ilk çıktığında almıştım, 2 hafta önce s6 ya geçtim, mutluyum.
4 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.
2 yıldır. ulan 2 yıldan sonra cartı çekiyor şarj dayanmıyor salak saçma takılıyor donuyor falan. işte bunlar hep gapitalismin oyunları.
2010 da corby 2 almıştı babam ve o telefonu tam 5 sene kullandım şimdi elimde lg g3 var bakalım kaç sene kullanacağım.
4 sene iphone 3s kullandim.
1,5 senedir samsung s5 mini kullaniyorum bakalim daha ne kadar gidecek.
windows phone kullanıcısı olarak şimdilik 4 yıl dediğimdir. telefon çok güzel de mağazası biraz bok hayırsızın.
Altı ay.
(bkz: donanımhaber)
(bkz: shiftdelete)
''çok uzun süre kullanabilirsiniz,dayanıklılık süresi en uzun olanıdır tam 3 yıl'' yetkili müşteri temsilcisinin dediğidir.
samsung trend plus'um 1.5 seneyi doldurdu ve kenarında elimdeki tik yüzünden oluşan az birşey sıyrık dışında sorunsuz çalışıyor.
3 yıldır. Sonrasında yapılan güncellemeler falan telefonunuz yavaşlar.
android telefonlar için ortalama 12-15 saat olan süre. ha sony xperia lar gibi hayvani bataryası varsa 24 saati de aşıyor tabi ama ortalama bir süre vermek gerekirse 12-15 saat doğrudur.
1,5 senedir s5 kullanıyorum. herhangi donma vs durum olmadı.
6-7 yıl. en azından sony'ler için. bir sony xperia z bimem kaç modeli 6-7 yıl rahatlıkla kullanılabilir. açık ve net.
2 yıl iphone 4s, 1 yılda 5s kullanıyorum ayrıca 5s'im daha yeni servisten geldi, belki de 2017 de yeni telefon alabilirim.
Kırılasiye.