bugün

Akıllara durgunluk verir mi bilmem de mide bulandırdığı kesin.
bence baya iyi ama böyle bir erkekle asla evlenmezdim.

neden?

1- kendine güven tavan oluyo bu tiplerde gözü dışarda olur. salonda squatlı göt keser.
2- o kullandığı supplementler biraz gerizekalılık ve iktidarsızlık yapıyor. çocuğumun olmasını ve adam gibi seks hayatımın olmasını istiyorsam evlenmezdim.

anca ortamlarda yanımda gezdirip hava atarım işte.
görsel
Allah aşkına söyleyin bana iş mi şimdi bu. Her şeyin çoğu zarar.
Game of thrones finali sonrası ortamlarda bu kişinin Jon snow olduğu konuşulmakta.

Belki de büyük butceli bir yapimda ilk defa sevişme sahnesinde erkek vücudu kadın vücudundan daha önde anılıyor. Teşekkürler Jon snow.
türkiyede gözlemlediğim şöyle bir şey var.vücut yapan insanların (kaslarını şişirme derdinde olan, bunun için supplement, bcaa, protein tozu vs alıp şişip hava atan tipler, normal emekle spor yapanlar değil) genelde kafasında algılama sorunu var.anlatılanı hep geç anlıyor, konuşma zorluğu çekiyor, hantallaşıyor.çoğu sosyal hayatta özgüvensiz tiplerdir ve kendilerini kanıtlayabilecekleri tek kulvar burasıdır.belli bir yerden sonra kendi egonuzu oluşturuyorsunuz, dar t shirt giymeler, her yerde yaptığını anlatmalar felan, sırf kendi vücut geliştiriyor diye öğrendiği adonis,besin, fizyoloji gibi kelimeleri kullanarak doktordan daha fazla bilgi bildiğini iddia eden tipler var.siz böyle olunca farketmiyorsunuz ama dışarıdan bakınca bu insanların ne kadar itici ve iğrenç hareketleri olduğunu görüyorsunuz.o yüzden her şeyi kararında yapın,uzun olsun,geç olsun ama güc olmasın.gidipte sırf iki am görücem diye ilaçları dayayıp sağlığınızdan olmayın, yaşıtlarınız hayatın zevkine bakarken endokrinolojilerde sürünmeyin.zaten kas olayı kız tavlamada bir yere kadar.ağzınız laf yapmıyorsa boşuna kürek çekmeyin.yoksa istediği kadar kas olsun 2 kelimeyi bir araya getiremiyorsan işe yaramaz.