bugün

onuncu nesil yazar.
sanırım fake. bu kadar nick altı mı olur. *
(#22729779)
Liseli kıvamında espri yapan yazar. Yapmasındır.
Onuncu nesil yazar. Yazar yani. Yazıyor filan.
http://m.uludagsozluk.com/e/29340846/

işte algı yönetimine kurban gitmiş bir yavrucak daha bide üstüne kendince yalan bir foto paylaşıp, üstüne birde orda askerlik yapanlar ile görüştüm falan diyerek yalana devam eden bir şahıs.
kendisi sıkı ve sağlam bir bordo Klavyeli sanırım.
tanrı korusun.

şimdi o resim ısid denen olayın ilk çıktığı günlerde ırak veya Suriye bölgesinde çekilmiş bir fotoğraf.
şia kaynakların bazıları bunların ırak ordusu tarafından öldürülmüş el-kaideci veya ısid'çi olduğunu söyledi.
Kimi ypg kaynakları Hayır biz öldürduk dedi.

Keza ışid ise 300 YPg'li infaz ettik derken dünya kamuoyuna bu fotoyu servis etti ama ypg inkar etti.

hatta türkmen kaynakları bile bunların ışid unsuru oldunu söyledi.

Ayrıca pkk'li diye yutturmaya çalıştığın kişiler askeri üniforma giymiş kişiler daha doğrusu haki kıyafet veya arazi kıyafeti.
ne zamandan beri pkk arazi kıyafeti giyer oldu Haberimiz yok ?

ayrıca bölgede bulunmuş kişiler ile görüşmüşsun onlarda sana Kum gibi pkk'lı oldunu söylemiş ve bunlar doğal rakam diye de belirtmiş.
evet evladım pkk'nin bölgede 5 tümen , 10 Tugay , 20 tabur ve 100 bin kişi ile savaşıyor hatta metre kare başı bile olduğu yerler var .

tabi lan manyakmısın ?

Hayır illa pkk'li ölmüştür ama benim anlamadım akp'nin bu yalan enformasyonu nasıl sizi cezbediyor ve canhıraş savunuyorsunuz.

Şimdi yalan paylaşım ve fotoğraf yaptığın için cezalısın.
köşede sessizce utanırmısın lütfen *

bir adet akü yazar.
Adam gibi adam.
--spoiler--
çok zekice ama adidasın abibas ı gibi olur o nick de amk
--spoiler--

(bkz: mesaj gönderilemedi)

adama özel mesaj atamıyorum cevabı bari böyle vereyim amk.
Bir zamanlar bana laf sokmaya çalışan yazar.

Nefretimi kazanmıştır.
((#29893593))
:D
Bir adet fiber hızında yazar. Fiber diyorum çünkü adam ben oylamaya başlayınca o da ışık hızında başladı. Kardeşim belki pkklı yım belki başka bişeyim bi baktın mı ?
Neyse kendisi de sağlam milliyetçi gördüğüm kadarıyla. Ülkü ile kalsın.
Peşin edit: iş bu entry çaylaklığım kaldırılınca yazar kişileri tarafından görülecektir.