bugün

Kendisine saçma sapan yorum yapan Abdulhamid adlı Twitter kullanıcısına " boş yapma Abdulhamid" yanıtı veren ebrar karakurt'a aktrollerin Twitter'da yaptığı linç girişimidir.

Padişah abdulhamid'e yazdığını zannetmişler.
görsel
Karı masonların adamı belliki ibreti alem için enes kanser muamalesi yapılıp Türkiye kariyeri bitirilmeli.
(bkz: yeni akit)
https://halktv.com.tr/gun...kurta-yer-vermedi-767077h
(bkz: sokak köpekleri)
kesinlikle kıskançlıktandır. Aktroller ve başarı birbirine tamamen ters şeyler olduğu için kudurmuşlar.

Eşşek eşeği beğenir. Emin olun size kötü demelerinde bir hayır var kızlar. Daha çok başarı kazanın ki bu civelekler kıskançlıktan kudursunlar.
Süzme salaklıktır kesinlikle şüphesiz.. Fakat ebrarın da olayı farklı yerlere çekeceklerini bilmesi lazımdı türkiye burası..
Ebrar çok naif kız. Ben olsam bu aktrolleri üst üste koyup skmiştim çoktan.
bunun aktrollükle ne alakası var resmen lezbiyenliği övüyor hem de çirkin, bu kadının altına yatacak kadında da akıl yok amk.
Lezbiyenliği nasıl övmüş. Bir örnek ver bakalım sayın trol.
Götünden sallamıyorsan tabi.
Yardırmaya devam maçlarda kızlar.
Bu Ebrar'ı konuşmak yerine Kahramanmaraş depreminde 1400 kişiye mezar olan Ebrar sitesinin katil müteahhitinin hala bulunamamasını konuşsunlar.

Tabi işlerine gelirse...
Polonya maçında rakibine dil atmış.
Peki Ebrar, kendi adını taşıyan site depremde yıkılınca ne yaptı?
Abdülhamid bahane bunlar kadına Karşılar çünkü, bunlara göre kadın markete dahi gidemez, telefonda tanımadığı numarayı açamaz, lan ben düğün fotoğrafında gelin olmayan yobaz biliyorum, amk zırcahilleri!

Ben ebrar olsam önüme ilk gelen yobazı bir vuruşta yatalak ederim geberene kadar altından bokunu alsınlar, elaleme ibret olur belki!
sonuç vermeyecek girişim. suç teşkil etmeyen özgürlüklere allem de etseniz kallem de etseniz saygı duymak zorundasınız. başka yolu yok.
--spoiler--
bu ebrar'ı konuşmak yerine kahramanmaraş depreminde 1400 kişiye mezar olan ebrar sitesinin katil müteahhitinin hala bulunamamasını konuşsunlar.

tabi işlerine gelirse...
--spoiler--

Güzel yazmışsın tro. Tabii Hatay 'da bir site vardı yerle bir oldu, yüzlerce insan öldü. henüz 2 yıllık, yepyeni site adını unuttum. Onları vd. De konuşalım . Müteahhidi Hatay belediye başkanının kankası olan site. Hepsini.
Unuttuk gitti sadece yaşlı kadının " meğer kızıma ev değil mezar almışım" sözleri kulaklarımda yankılanır ara sıra. Çuvalla paraya. Unuturuz biz.
Depremde hayatını kaybedenlere, geride kalanlara

tuttukları particiklerine oy vermedikleri (!) için beddua okuyup hakaret eden,
içleri dışları nefretle dolmuş iğrenç radikal şerefsizleri konuşalım bence.

çünkü siz busunuz. Hasta zihniyet.
Şimdi bir de utanmadan şu zaferden pay çıkartır bunlar. Gerçi yer mi cumhuriyet çocuğu? Alın buyrun kimin ne mal olduğuna dair birkaç örnek;

https://x.com/yirmiucdere...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag

https://x.com/panottoman_...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
depremzedeleri kendilerine oy vermedi diye kapı dışarı edenleri de konuşalım hazır konu açılmışken.
görsel
Bu kadın lezbiyen olduğunu beyan etti. Lezbiyenlik bütün hak dinlerde ve dünyanın kahir ekseriyetinde sapıklık değilmi?
Milli sporcudur diye bu sapıklığı hoşmu görsün insanlar.
Ebrar hanım sayesinde AVRUPA ŞAMPiYONU olmuşuz, bir kadın sayesinde olmuşuz, erkek değil yani, ondan mıdır bunca car car car?
Kimse lezbiyenliğin günah olup olmamasını tartışmıyor. Günahsa ona günah. Size AMK. Sadece oynadığı spora bakın siz diyoruz.
--spoiler--
ebrar hanım sayesinde avrupa şampiyonu olmuşuz
--spoiler--

Melissa vargas’ı yanlış yazmışsın bro.