bugün

tanımam etmem. sıradan bir yazardır benim gözümde.
hoş gelmiş yazar.

oha nickini çok sevdim olum. bu saatten sonra nerde görsem basacam artıyı. hahahaa çok iyi yazar, canım yazar, her türlü yazar.
(bkz: erkan anaktarlar koltuğun altında kalık)
bir kere kendisi son derece adamdır, insandır. ben bunu kimseyle tartışmam aga. yazıları ayrı şahane, nicki ayrı şahanedir.

tarikat kursun müridi olurum. adamı tanımıyorum ama nickiyle ölüme sürükleyebilir beni. çabuk gaza geln bi yapım varsa demek ki.
(#23721430) ciddi soyluyorum su entryi yazan bir zır cahili muhattap alip da tartismaya girmek yersiz olur.. birakalim takilsin cocuk, hani daha cocuk.
bir kere kendisi son derece adamdır, insandır. ben bunu kimseyle tartışmam aga. yazıları ayrı şahane, nicki ayrı şahanedir.

tarikat kursun müridi olurum. adamı tanımıyorum ama nickiyle ölüme sürükleyebilir beni. çabuk gaza gelen bi yapım varsa demek ki.
adamlık, insanlık konusunda sınır tanımayan. efsane kişilik, yüce şahsiyet. saygılar başkanım.
kendisi benim fake hesabımdır.

modlar ipleri görüyor biliyorsunuz. ama ben naaptım okyanus ötesinden bağlandım. modeme reset attım kafa karıştırdım. modlara yedirdim falan derken bir kişi uyandı. evet, tek bir kişi. bu sözlüğün en zeki yazarı uyandı. ne yazık ki ben onu hesaba katmamıştım.

(#23823234)

umarım kimse bu dehayı dikkate almaz ve fake hesabımla kendimi yalamaya, bol bol şuku vermeye devam ederim.

offf aga oofff! bu sözlükte çok fazla kurt var. adeta kıristof daum hepsi. gözlerinden de bi şey kaçmıyor ki!

başkanım aldırma. seneye şampiyonuz.
nickine bakıp bakıp güldüğüm, sonra da ağladığım kişidir. neden güldüğümü ve neden ağladığımı açıklıyorum:

yani aksanli erkan elektar' dan sonra oldu mu? olmadı. oldu desem kendi prensiplerimle çelişirim. işte bu noktada ağlıyorum. amma, bu şahıs bana ilk "gerçek aksansız berke anahtar benim" dediğinde de bir hayli güldüm. kendisine destek oldum ve gaz verdim, "sende hem aksansızlık var hem de tam bir berkesin" dedim. yani adamın 100 metreden aksansız olduğu belli oluyor, biraz yanına yaklaşınca da berke olduğuna yemin edersin.
bu nicki veya nickleri hangisi hakediyor o tartışılır. ben daha fazla tatlı canımı yoramayacağım. ne haliniz varsa görün.
canım benim yazarı. kıymetlimiz.