bugün

türk olanı iğrenç karakterdedir. Kıskanç, dedikoducu, fırsatçı, satıcı, ahlaksız olup ahlak satan ve bencildir.

Batılı olan akrepler ise ilah gibidir. Okültizme meraklı, gizemli, siyah giyinmeyi seven, iyi niyetli, seksi, tarz sahibi, güzel müzik zevkine sahip insanlardır.
Aslan burcu ile en iyi anlastigi tamamen bir efsanedir.
Yukseleni akrep olan aslan burçlu şahsim için, kendimle bile anlasmasi zor. Baskasi surda dursun.
ozellikle ask hayatinda sicip sivar. korkak, cesaretsiz, hep karsidakini suclar hatta bazen yalanci. uzak durulasi.
Mensubu olmaktan gurur duyduğum aynı zamanda haz aldigim burç.
bu hafta akrepler çeyrek altın alıp kenara koyabilirler.
Gizemli şeyleri severler. Sekse duskundur. intikamcidir.
(bkz: sokar)
babam, en yakın dostum ve 1 yıllık sevgilimin burcudur.
söyleyeceklerim harfiyen doğru.
çok inatçılar, kendi fikirlerinden vazgeçirmek olanaksız.
çok kıskançlar, fakat kabul etmezler.
soğukkanlılar.
çalışkanlar.
karşısındakileri suçlamayı severler.
kinci ve intikamcıdırlar.
ateşliler.

evet kesinlikle doğru.
en iyi burçtur.kendimden biliyorum.
En gizemli burçtur. Seksi kesinlikle severler. intikamcı ve kindardırlar. Aşırı kıskanç türleride görülür.
sekse düşkün değiller öncelikle onu bir düzeltelim. yoksa bütün akreplerin hazır tabanca dolaşması gerekir. sadece o konuda iyiler-miş.
Kadiniyla evlenilmez.
erkeğiyle evlenilir.iyi eş olurlar.kendimden biliyorum.
Adam madam cikmaz.
Ölümün geldiği yerden geldiği kabul edilir. Bu yüzdendir ki o da her şeyin gelip geçici olduğuna inanır. insanlarda da aynı düşünceye sahip olduğu için kimseye tam olarak güvenmez.

Eş seçimi konusunda da kimseye güvenmediği için herkesle tanışır ve herkesten faydalanma peşinde olur. Erkekse bir sürü kızla muhabbeti olur, kızsa birçok erkek ile konuşur.

Hemcinsleri ile muhabbetinde ya hep ya hiç kuralı geçerli oluyor. Beğenmediklerini bir şekilde belli ediyor, yanlarından uzaklaştırıyorlar.
Kadinsa cak gec
Erkekse kac gel dir.
Efsanevi burçtur. Erkeği de kadını da müthiştir.
çok yalan söylerler ve söyledikleri yalana kendileri de inanırlar.

(bkz: ben)
Çok kıskanç olur bunun erkekleri aman uzak durun.
tehlikeli burctur. uzak durulmasi gerekir.
burçlara inanmam ama en karizmatik görünen bu burca ait olmak güzeldir.

biz ateşi görünce kendimizi sokup öldürüyoz taam mı?

hem çok kıskancız,kim kıskanmıyosa aq?
Sinsi bir burçtur. Dikkatli olmak gerekir.
Çok kıskançtırlar.
istediklerini elde etmek için herşeyi yapabilirler.
iyi rol keserler.
burcum.
lakin çözemediğim bir şey var. bitmek bilmeyen seks arzusu burçtan dolayı mı yoksa elizabetten dolayı mı henüz kavrayabilmiş değilim.
Kıskançtır, dikkatlidir, kendisi fire vermedikçe kandıramazsın, sevdiklerini sahiplenir ve dünyanın geriye kalan nüfusuna akıl almaz derecede umursamazdır.
Mantığı ile hareket ettiği düşünülse de duygularının hassas olduğu, bir gerçektir. Dışarıdan soğuk görülseler de içlerinde kırılgan bir yapıları vardır. Ayrıca tehlike anlarında dik durup çatışmak yerine kaçıyorlar. Bir işte kaybedeceğini anladığı yerden hemen uzaklaşıyorlar.

Bu burcun insanlarının abartılarak anlatılmasını hoş karşılamıyorum. iltifatları hak etmediklerini düşünüyorum. Gizemli ve sırlarla dolu olmaları çekicilik sebepleri olabilir fakat bu yapıları kendilerine gerçekten çok zarar veriyor. Bu kadar sırrı saklamak gibi ağır bir yükü taşımak zor olduğu için de içki ve sigara gibi kendilerini uyuşturan aktivitelere eğilimli oluyorlar.
vay amk yine bize giydiriyorlar. Bir burç efendim; iyisi çok iyi olur, kötüsü ise borum bok bir şey olur.