bugün

hiç kötü özelliğim yoktur elhamdulillah, kendimi de kadınımı da mutlu edebiliyorum.
bir akrep burcu olarak yalanladığım beyandır. En kötü özelliği ise nerde yarak Kürek insan varsa, gidip dibinde bitmesidir. Bok var sanki.
Yalan beyandır.
Bir kere bu burca mensup olanlar çok kıskanç olurlar, erkeği de kadını da.
Ayrıca çok takıntılıdırlar; olur olmaz şeyleri hatta incir çekirdeğini bile doldurmayacak kadar basit şeyleri bile büyütür mesele haline getirirler.
Hep kötülemek olmaz sevdikleri zaman çok sevdiklerini de biliyoruz. O kadar ki sevilmekten bunalır mı insan bile diyebilirsiniz.
Seytanın en yakın arkadaşı be bunlar.
biz ikizler burcundan bile kotu olabiliyorlar.
akrep burcu kim abi mafya anasi mi? sonucta mafya vardir illa kotu ozelligi
Bu bir kuyruklu yalandır. (bkz: hayat bu deyil) (bkz: ya ipek urgan ya gumus hancer) olumsuz özellikleri toplamış 2 şahsiyete örneğimdir.(hayranları, peyk leri eksiler bilirim) iyi özellikleri: hedefe kitlenme(öf dedirtir sabitlikten geliyor), sorumluluk bilinci, eve bağlılık. Kötü özellikleri: inatçı, kinci!!, yalancı, psikolojik sorunları olması, bencillik.
Kalplerini kırmadığınız sürece melek gibilerdir.
Bir akrep olarak desteklediğim hede.
Bir akrep olarak bana zarar vermeyen kimseye zarar vermem ama canımı yakarsa bedelini ödetirim.
Sanırım birazcık kinciyiz, kötü bir özellik mi bence değil.
"en kötü özelliğim herkesi kendim gibi sanmam :(" diye diye ortalıkta dolaşan yavşaklara kapak gibi takılan gerçektir.
ihmal var, kasıt yok; bile bile damarına basmazsan, sana zarar vermez korkma. kendine yapılmasından hoşlanmadığın şeyleri bir akrebe yapma yeterlidir.

(bkz: hem güneş hem yükselen akrep)
(bkz: ayyy akrep misin) durumuna sürekli maruz kalan yazar beyanıdır.
yoktur .kendimden biliyorum .
ben yükselen olarak zor katlanıyorum.
allah kurtarsın kank.

yalandır yanlıştır.
Bir akrep olarak desteklediğim hede.
bi kere çok kinci oluyorlar. ve intikam duygusu barındırıyorlar.
kesinlikle doğrudur. hep kıskançlığınızdan bok atıyorsunuz bize. biz tek siz hepiniz!
yanlıştır. Akrep burçlarında kibir ve ego max düzeydedir. Hiç bir astrolog da siz şöyle kötüsünüz böyle kötüsünüz demez derse para kaybeder hep iyi şeyler anlatırlar.
en kötü özelliği eline sıçarsanız yüzünüze sürmesidir.
Vardır. Bazıları aşırı kıskanç, kindar ve hırslıdır.
Tek kötü özelligimiz vardir. Genel olarak sinirlerimiz kontrol etsekte, kontrol edemedigimiz anlarda gözumüzün hic biseyi görmemesi. Canlar yakmamiz kalpler kirmamiz.
Yapılan iyiliği de unutmaz , kötülüğü de. gerçek bi dosttur haliyle. Kinci diyenlere sesleniyorum burdan , öhöm öhöm biri bi bokluk yaptığında hiçbir şey olmamış gibi canım cicim mi yapalım yani ? kötü bi özelliği yoktur. Evet.
yalandır. (bkz: kıskançlık)
ben zaten biliyorum bunu dersem eksilersiniz dimi ? canınız sağolsun yazarlar çünkü ben zaten bunu biliyorum.
acıma duygusu yokmuşmuş. adama kendimizi acındırıp imtiyaz alamıyoruz desene. yapılan hatayı affetmiyor, bu yüzden bir daha bir daha kandırmak imkansız desene.

hangi akrep insanını savunmasız bir hayvanı ezerken, kuşların ayağına maytap bağlarken, kedi kafasını ısırırken gördün? hangi akrep insanı savunmasız ve yardıma muhtaç başka bir insana kastetmiştir? var mı örneğin?

akrep insanı hak edene hak ettiği muameleyi yapar. ayrıca kendi işini kendi yapar, kendi intikamını da kendisi alır. maslahatgüzarla aracıyla işi olmaz.