bugün

yaşını başını almış, cahil insanımızı bi' kenara bırakarak konuşuyorum, her kim kendi menfaati veya oğlunun, kızının işe girmesi için, ihale kazanabilmesi için akp'ye oy atıyorsa o kişiler, gezi'de ölen gencecik çocukların, dün somada ölen işçinin tüm günahını boynuna alıyorlar bilesiniz.

artık uzun adam bakanlar kuruluyla orada da miting yapar. gerçi kömür dağıtamaz, malum oralar sıcak olacak.
Kul hakkı yemenin cezası çok ağırdır. Tek başına bu bile adamı cehennemlik eder. Bakalım bu kadar hak yemenin altından nasıl kalkacaklar öbür tarafta.
insanlık tarihinde cehennemi bu kadar garantiliyen bir topluluk hiç olmamıştı.
savunma yapmak yerine saçmalayan akplileri ortaya çıkarmış olan gerçek. gerçi adamlar neyin savunmasını yapacaklar ki.
doğrudur akp hükmeti elin afrikasına bile silah gönderir barış için mi ?
suriyeye mühimmat gönderir barış için mi?
ırakta ki amerikan askerlerine bir buçuk milyon insan katleti diye dua eder?
şehide kelle apoya sayın der.
kendi partisinin üyesi olan holdinglerin denetimini kolaylaştırır denetlettirtmez.
hiç mi bu akpnin payı yok yanı onlar hayır diyerek kendilerinin uyutmaya kandırmaya devam etsinler.
hayatlarından acısı gıdım gıdım çıkar elbet istedikleri kadar inkar edebilirler.
(bkz: zalim olanın zalimler için yaşasın cehennem demesi)
bilinmez. ama ülkeyi yönetenlerin yanlışlarının, vebalinin ortağı oldukları kesindir.