yetmez ama evetçidir. başka bir ifadeyle utangaç sevicidir.
akpli değilim ama bik bik.

budur.
akp'li degilim ama akp ye oy veriyorum. kısaca onurlu bi iştir.
"bizden değilsen akp'lisin" zihniyetine sahip, özgürlükçü, çağdaş, hoşgörülü, atatürkçü, laik, demokratik vatandaşlar nedeniyle türemiştir bunlar.

bu vatandaşlar o kadar açık fikirli insanlardır ki, bir şeyin hem olumlu, hem de olumsuz yanlarını olabileceğini, bir partinin olumsuz icraatlarının eleştirilip, olumlu icraatlarının övülebileceğinin farkında değillerdir.

sizin ben samimiyetinizi sikeyim, kodumun çakma sosyalistleri...
(bkz: benim akpli arkadaşlarım da var)
tavuktur. bık bık ne yahu.
objektiftir. yapılan her icraata at gözlükleriyle bakarak eleştirenlerden değildir. metrobüs yapılırken ve bittiğinde tarafsızca çok sert bi şekilde eleştirip en çok kullananlardan değildir yani. marmaray'da da olacağı gibi. her ne kadar oyunu ona vermese de çoğu politikasını sevmese de, yiğidi öldür hakkını ver politikasını izler. keşke herkes onun gibi olabilse.
bi de bunun ters versiyonu vardır. ak parti' yi eleştirir eleştirir sonuna da akpliyim diye not düşer. bana gelince hem ak partiyi çoğu zaman savunurum hem de ak partili olduğumu gururla söylerim bu utanacak bir şey değil aksine övünecek bir şeydir. edit: düzeltme.
şaşırtmayan insandır. akp yeni bir partidir bu yüzden de yandaşları partinin ideolojisi için değil kendi çıkarları için taraftardır. bir ideolojinin oluşması için on yıl değil on yıllar gereklidir.
http://inciswf.com/2ghdgg.swf