bugün

AKP'ye %71 oy çıkan köyde, yaylalarının GES projesi kapsamında ellerinden alınacağını öne süren köylüler çoluk çocuk ne yiyecek diyerek eyleme başladı...

https://www.odatv4.com/gu...e-ges-protestosu-34086726
görsel
Daha önce de dediğim gibi, size dar gelen bana bol gelir, bundan sonra en büyük akp lilerden biriyim
Daha beterlerini göreceksiniz.
ohhhh canımma değsin.
görsel
Salak solaklar bayağı dumura uğramış beyin fonksiyonlarından olanı bile gitmiş.
Eskiden olsa üzülürdüm de artık takmamayi huy edindim.

Hiç sorun degil. Gerekeni yapsın reis. Karşı mi geliyor halk? ters kelepçe al içeri hainleri.
artık kimsenin umrunda olmayan durumdur banane amk. Açın dumbıra dinleyin.
2028 de yine aynı partiye oy vereceklerini bildiğim için yorum yok.
AKP siz az bile yapıyor aşağılık çomarlar, müstehaktır size. Onu AKP'ye oy verirken düşünecektiniz. Sizin yüzünüzde bizim de başımız yanıyor ahlaksız herifler.. Milyon beter olun, hiçbirinize acımıyorum..
Göte giren şemsiye açılmaz.

görsel
Türkiyede iktidardaysan seçim kazanmak çok kolay. Seçim öncesi çalıştır darphaneyi. Asgari ücretliye, işçiye emekliye bas zammı, herkes allah razı olsun der. Oyu kaparsın.

Bakmayın bu protestolara. Üç beş solcu bozgunculuk yapıyordur
2028 de gene % 71 alırlar ordan. muhalefet de götünü parmaklasın.

(bkz: Duyanlara duymayanlara)
(bkz: Sikenlere sikmeyenlere)
--spoiler--

akp siz az bile yapıyor aşağılık çomarlar, müstehaktır size. onu akp'ye oy verirken düşünecektiniz. sizin yüzünüzde bizim de başımız yanıyor ahlaksız herifler.. milyon beter olun, hiçbirinize acımıyorum..

--spoiler--
Bay gerzek chpkk ya mu oy verecektik.
Hiç kimse kendine yer bezi kadar deger vermeyen mazoşist insanlara deger vermek zorunda değil. Kendine saygısı olmayan adama ben mi saygı duyucam.
https://youtube.com/shorts/P_AyJDRWepo?feature=share

Bundan sonra böyle. Zaten asıl sorun; bu insanların sorunlarını kendilerinden çok başkalarının düşünmesi ve çözmeye çalışmasıydı. Şimdi de biraz kendi dertlerini kendileri düşünsünler çözmeyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar