bugün

biraz düzeylice girdiğiniz her tartışma sonunda "biz zaten amarikanın köpeğiyiz" sözlerinden anlaşılabilir. ciddi anlamda bilgiliyseniz zorlayın, sonunda duyacağınız cümle aynen bu onursuz, sıfatsız, aşağılık cümle olacaktır. bugün 2 kişiden duydum bunu 1 kişi de sonunda "biz zaten tayyipçiyiz" dedi. adama "listede liberal demokrat parti var mı?" diye sordum, yok dedi. ulan gavat senin oy verdiğin parti şeriatçi falan değil seni sikiyorlar dedim, "biz zaten tayyipçiyiz" dedi. he dedim, öyle de canımı ye, sen tayyibin beyni alınmış göt kılısın işte tartışma bitmiştir, senin fikrin, ideolojin, kuralın, inancın yok, sen putatapan yalancı bir müşriksin. göd gibi kaldı pezevenk, beklemiyordu.
mal beyanı.
avam Kamarası'nın ne olduğunu bile bilmeyen cahil beyanatıdır.
ayrıca akp seçmeni genellikle kahvehane sürtüklerinden oluşur. arada bir aralarına karışıp nabızlarını yokluyorum. alayı varoş, cahil, salak saçma insanlar amk. müslüman desen yanından bile geçemezler o yüzden "akp=islam" mantığıyla eleştiride bulunan islamofobikler de salak salak konuşmasın lütfen. bu adamlar bildiğin ideolojisiz amk, sadece camiye gidip kurban kesiyorlar, ideoloji, duruş, haysiyet yok, bunu kafanıza iyice sokun. alayı çıkarcı, kapitalist, para göz denyolar ve/veya karacahiller. müslüman dediğinin salt bir duruşu olur tayyip gibi köçeklere iki dakika tahammül edemez. bu güruh bildiğin beyinsiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar