bugün

yeni bir iktidar kurulacağı gündür. evet.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1302803070.swf
30 ağustos gibi bir gün olacaktır.
tarihe güzel bir gün olarak geçecek özlemle fatmayla merveyle beklediğimiz gündür.
türkiye'de darbe yapılacağı gün yahut türkiye cumhuriyeti diye bir devletin kalmayacağı gündür. seçim meçim hikaye...
mevcut sikindirik muhalefetin iktidarının başlayacağı gün olmayacaktır...
işte o gün ölmek yasak.
akp'yi yönetenlerin iktidarının bitmediği gündür. akp bitse yerine chp mi geçecek? hani şu merdivene ters binen kel adamın partisi? yoksa bahçeli mi geçecek? ona hiç girmiyorum. şuan iktidarda olan adam diğerlerinin verebileceğinden daha az hasar veriyor. ben "zararın neresinden dönülse kazançtır" diyorum. tayyip'in iktidarının bittiği gün, daha beterinin iktidara oturacağı gündür diyorum.
bir akp gider bin akp gelir akp gidecek diye seçmenidemi gidecek miş ? sonra ne olacak mış cehape 64 yıldır olamadığı iktidarmı olacakmış .

akp seçmeni mhp ye verir yinede cehapeye vermez yok ulen cehapenin iktidar olacağı bir dünya hayal o vakit kaybetmeyin bununla sakın .

beyhude geçer zamanlarınız aman haa .

muhafazkar kesimin çoğunlukta olduğunu atlamayalım gizlemeyelim başka bir muhafazakar parti illaki olacaktır cehape gibi bir parti olurda muhafazakar bir parti olmaz mı yaw .

anlamıyorum ki bunlar nasıl bir gaflet uykusuna dalmışlarda 64 yıldır iktidar olmayı umuyorlar .

ama olsun bu onların için en güzel ceza bir umuda hapsedilmek daha iyisini düşünemezdim .

boşuna denmedi allah herkesin kalbine göre verir diye .

sonuç olarak pek tabi ki doğal olarak durmak yok yola aynen devam efendim ümüklerinden yakalamışız bırakırmıyız ?
yeni bir devir başlayacaktır elbette. Ama eski devirlere benzeyeceğini de inkar edemeyiz.
(bkz: ülkenin 20 yıl geriye gittiği gün).
mazlumun zalim, zalimin mazlum konumuna getirilmesiyle tarafların eşitlendiği bir dönemin kapanışı olacak gündür ki; zalim ve mazlum taraflarının ortadan kalkacağı, eşitliğin ve özgürlüğün teşkil edilebileceği yarınlara ulaşan yolun başlangıcı olacaktır.
Bi alsilik olmazsa 87. Doğum günüm le aynı hafta içinde olacak gün
"eee darbe ihtimali de yok nasıl olacak lan bu?" diye sorulası bir durum.
Batılı emperyallerin elinden kurtulmadığımız sürece yeni bir zulüm, kriz, işsizlik döneminin başlayacağı gündür. Yeni iktidar yeni kadrolaşmalar, yeni torpiller ve daha neler neler.
akp iktidarının meşruiyeti kalmamıştır.halkın anayasal hakkını ihlal etmiş,interpol tarafından aranan teröristlerle siyasi ve ticari arkadaş olmuş bir yapı zaten meşru değildir yıkılmalıdır.zaten büyük sermaye ve cemaat ortaklığı tayyibin sonunu getirecektir.
ekonomik sallantıların başladığı günlerdir. örneğin bugün gibi. hep söylerim, bu millet çıkarcıdır. şimdi işin içine para girince, bazı kodamanlar ve karısına cip alan dinciler, doların statosferi geçmesinden dolayı davalarını satıp ekonomik düzeyi düşünerek başka bir seçim yapacaklardır. özellikle bir hobitin başbakan olduğu için de etkisi büyüktür. adam kürsünün arkasında gözükmüyor. mecazi anlamda da gözükmüyor gerçi *
2002 mv listeleri ortaya çıkarılıp bütün vekiller derdest edilmeli ve istiklal mahkemelerinde yargılanmalıdır. Çoğu kelle de uçurulmalıdır.
giderek yaklaştığımız günlerdir, herkes kendini sağlama alsın üstümüze büyük bir enkaz çökecek.
haziranın 7 sinde olucağı ümit edilen gündür.
8 haziran sabahi olacaktir. Cunku o gun olmayacaktir.
17 25 operasyonlarında fişi çekilmişti. hemde eski kankası tarafından.
böyle bir gün yoktur inşaallah. izin verilmeyecektir. yeter ki saadetliler AKP yi satmasın
Ülkenin büyük çoğunluğunun akp düşmanı olacağı gündür.

O günden 1 hafta önce reis diyenler bir anda azılı akp düşmanı olacaktır.
Artık anlaşılamayan şey, iktidarın akp'nin değil erdoğanın olduğudur... o hangi partiye geçse iktidar o olur.
başkanlık geldiği içinde artık partiye ihtiyacı yoktur.
problem akp de degil... problem halkin cehaletinde... akp yide, erdoganida ayakta tutan guc bu cehalet... zaten o guc devam etsin diye bilime, egitime degil, dine yatirim yapiyorlar.
sonuc olarak sen essek olduktan sonra, semer vuran illaki cikar.
akp gider, baska semer vuracak gelir bu cahil halkin basina..