bugün

https://www.youtube.com/watch?v=RU-IZHoocp4
Aciz bir hükümet olduğunun delilidir. Sırf belediye bağış toplamasın diye önünü kestiler. Çünkü işin sonunda belediyelerin topladığı para Hükümeti geçecekti.

Balçıkla güneş sıvanmaz daha neler göreceğiz bakalım.
belediyelerin çalışmasını istemiyorlar çünkü 2023 de seçim var.

bakın gördünüz mü çalışmadılar, yattılar demek için bugün chp li belediyeleri var güçleri ile engellemeye çalışıyorlar. olan vatandaşa oluyor.
Yine sıçtılar, sıvıyorlar.
Halk düşmanlığıdır, partizanlıktır.
seçimden önce de bizlere hain, olaya da beka sorunu demişlerdi. kimse ciddiye almadan seçimini yapmıştı. dejavu yani !..
Yav he he her altı yiyen cemaat ve tarikatlara ses bile çıkaramazlar.

Ekmek dağıtmak suç derler.
alt metni "bir daha seçim falan yok, çünkü seçilmemiz artık imkansız" olan laf.
Fetöcü ibneleri devletin en kritik yerlerine yerleştirmek paralel değil vatandasa ekmek dağitmak, limonu tarlada kalan çiftçinin limonunu satın alarak halka dagitmak paralel yapıdır.
Hahahasktr.evet.
Ümmetin liderinin lafının üstüne yorum yapmak kimsenin haddine değil O ekmek dağıtmak paralel yapı işi diyorsa paralel yapı işidir o kadar.
herkes aslinda bende dahil bu paralel yapi kelimesini yanlis algiliyormusuz gibime geliyor
paralel yapidan kasit iktidara karsi yapilan eylemler anlaminda kullaniliyor mesela paralel yargi iktidarin yargisina verdigi kararlara karsi iktidarin beyenmedigi kararlar verilince paralel oluyor
ekmek dagitimi konusundada iktidar dagitiyor muhalefette dagitirsa paralel yapi olarak adlandiriliyor.
Yani diyor ki; benim bağış isteyerek sömürdüğüm, işsiz kalan halka sen yardım edemezsin. Yoksa ben oylarımı kaybederim.
Seçim zamanı için zemin hazırlamaktan başka açıklaması yok. Yarın birgün haber yaparlar, CHP'li belediyeler sosyal yardımları kesti diye.
aynaya iyi baksa fetöcüleri görürdü...
Bugün de utandık Allah'a şükür.
Daha dün Türk bayrağını eline alana ve Türk'üm diyene demokrasi özgürlük düşmanı diyorlar her yerden anayasadan Türk tanımını ifadesini çıkarmaya çalışıyorlardı.

Cehape kuyruk demek ekmeği karne ile dağıtıyor yokluk demek derken bugün 1 liralık maskeyi de kendileri cep telefonuna gelen mesaj ile dağıtıyorlar.

Neyi çok görüp neyi hor görüyorlar ise kendileri daha fazlasını yaşatıyorlar.

Şu an birlik beraberlik günü demekle dilimizde tüy bitiyor ama birileri yaptıkları ile her türlü olumsuzluğa insanlara yardım gitmesine engel olmaya tüy dikiyor.

Bari şu gün bu zor günlerde böyle yapmayın ve biraz susun.
Vatandaş menfaatine bakar. Tıpkı devlet yada iktidar gibi. Üstelik Halka hizmet hakka hizmettir. Eğer bu ülkede muhalefet olmasaydı rekabet ortamı doğmaz ve halkın menfaatine yönelik her hizmet eksik gedik yarım noksan, hatta ve hatta belkide hiç olmayabilirdi. Bu itibarla halka hizmet noktasında iktidar muhalefete yardım etmek ve işbirliği yapmak mecburiyetindedir. Aynı şekilde muhalefette öyle. Aksi halde herkes kendi adamını kayırır, gerçek ihtiyaç sahiplerine yardım ulaşamaz. iktidar hırsı yüzünden kavga etmek yerine bunu gütselerdi o taktirde karşılığı hepsi de görürdü. Ama bizde bu işler böyle olmuyor maalesef. Esasen kim millete hizmet ederse başa o geçer. Bu iş böyle..
Yuh artık, fetöyu palazlandiran, her tür destegi Veren ardindan salya sumuk aglayanlar utanmadan ekmek dagitmayi paralel devlete bagliyorlar.