bugün

yabancı bir araştırma şirketi tarafından doğrulanan olay. dünyada birinciymişiz. bence gurur duyulmalı.
(bkz: deniz feneri derneği davası)
ali sami falan yetmez buna şu anda koltukta oturamıyorum gülmekten.

colormatik gözlüklerdendir o; çıkar gözlükleri bir daha bak!

mesnetsiz iddiadır. bunu yapan müfteridir!
doğrudur, yiye yiye maddi açıdan dünyanın en güçlü siyasi partisi olmuşlardır muhtemelen.

o değil de şu "yabancı" araştırma şirketinin tam ismini bir alabilseydik fena olmazdı. sonra kaynak götümüz olarak falan kalır mazallah.

ve tabi, olmazsa olmaz;

(bkz: kontrolsüz güç güç değildir)* *
Eger dünya yı da yonetse idi, Vay oyle dunyanın haline..
bir zamanlar adolf hitler'in nazi partisi'nin de dünyanın en güçlü partisi olduğunu ve yüzde 47 oyla geldiğini düşünürsek ve hitler'in sonunu da hesaba katarsak çok da üzerinde durulmaması gereken olaydır.

(bkz: nazi partisinin yüzde 47 oyla iktidar olması)

(bkz: ben bunu bir yerlerden hatırlıyorum)
gücünü milletten değil de hamdolsun ki yabancı gizli servislerden aldığından normaldir. alanında dünya standardının bu kadar üzerine çıkmış başka iktidar yoktur. sömürge ülkelerinde bile.
(bkz: grup 84 ün dünyanın en iyi rock grubu olması)
(bkz: osur osur ipe diz)
'bu durumda dunya baya kuculmus yahu' dedirten durum. afedersiniz bit kadar olmus.
bağlı oldukları merkezin gücü nedeniyle olan şeydir.
22 temmuzda'dan sonra başta israil, abd ve ab olmak üzere "akp iktidar oldu, çok mutluyuz" diyenler ve yine barzani, talabani'nin "akp iktidarından memnunuz" açıklamalarını düşünürsek gayet güçlü partidir.
zira arkasına tüm bu emparyalist, siyonist ve pkk destekçisi çapulcu tayfasını alan bir parti bırakında dünyanın en güçlü partisi olsun artık.
o kadar güçlü oldular ki ergenekon diye bir karşı devrime bile imza attılar.
dünyanın boku çıktı derlerdi inanmazdım. herşey, her belge, her bok kanıtlar niteliğinde. hak vermeye başladım üstadım. gerçeklik payının doğruluğuna inandığım vakit okulum 4. senede bitsin dediğim haber. haydii bakalım..
(bkz: ters orantı)
(bkz: akp nin dunyanin en guclu siyasi parti olmasi)
(bkz: hulya avsar turkiye nin einstein idir)*
doğrudur. çevremde gördüğüm herkesten küfür yemesine rağmen bütün oyların neredeyse yarısını almıştır.
doğru bir tespittir.
yalnız bir küçük ayrıntı vardır,akp iktidarına bu gücü veren halkın ta kendisidir.ülkemizde eğitim seviyesi bu kadar düşük oldukça akp güçlü kalacak ve başımızdan gitmeyecektir.
sol frame de görüldügü andan itibaren insanı gülme krizine sokan ve akabinde sandalyeden dusmesini saglayan zavallı hede.
" yabancı bir araştırma şirketi tarafından doğrulanan olay " ne demek ?

- abicim! biz zaten biliyorduk da araştırma şirketi doğruladı.

hangi araştırma şirketi, dünyanın kaç ülkesinde ve kaç kişi üzerinde anket çalışması yapmış da bu sonuca varmış?

zaten, " dünya birincisiymişiz, bence gurur duyulmalı " temennisinden anlaşılıyor ki, bu sanal bir araştırma ve bu temenni üzerine inşa edilmiş. eğer, böyle değilse kaynak ne?

(bkz: o kaynaktan biz de faydalanmak istiyoruz)*
arkasında ab, abd, israil var. kendi ülkesinin yarısının oylarını bir şekilde götürmüş. diğer yarısını potansiyel suçlu olarak kendi insanlarına empoze etmiş. her türlü naneyi yiyebilme özgürlüğünü kendisinde görmüş. üstelik bütün bunları "millet bize oy verdi, istersek babalar gibi satarız" kılıfı ile örtmüş.

şimdi "recolar, apolar" güçlü olmasın da, "mustafalar, kemaller" mi güçlü olsun?
(bkz: ajdar ın dünya starı olması)
(bkz: akp nin dünyadaki en guclu komur dagıtıcısı olması)
(bkz: amerika ya şeriat gelmesi)
(bkz: papua yeni gine nin özelleştirilmesi)
yalnızca dünyaca değil türk toplumunca bilinen bir gerçek.
güncel Önemli Başlıklar