bugün

Şaşıran var mı?
Zaten şehit değil onlara göre kelle.
sümeyye'nin trollerini rahatsız etmiştir. biz bir boktan anlamıyoruz zaten. siz şu twitteki derin mesajı nasıl anlıyorsunuz acaba:

https://twitter.com/A_Boy.../status/86764851757715456

--spoiler--
Bir de TSK'nın ve örgütün şehidliği kullanması var ya öldürüyor beni! Bırakın kardeşim biriniz laik, diğeriniz marksist leninisttiniz hani?
--spoiler--

bizim şehit dediğimiz askerlere şehit değil denilmiş daha ne desin. adamlar sizin ailenize küfretse bile savunacak kadar yozlaşmışsınız.
bi akplide çıkıp ne gerzek gerzek konuşmul a.q malı demiyo ya ona ayar oluyorum. bu akplilerin hepsi aynı kafa. bu herif yazdığında gençlik kolları başkanıydı. şimdi vekil olmuş. vay ölüsünü sikiyim böyle işin
gördün mü göt kılı seçmen ! nasıl bir zihniyete oy verdiğini gördün mü !
merdi kıpti şecaat arz ederken sirtakin söyler...
Ulan şehitlerime mi yanayım iki tane çapulcu sözlükte muhalefette medyada devlete zarar verecek herşeyi yapıyor ona mı yanayım bilemedim. iş güç laf çarpıtmak iiiiş güç laf taşımak. Lan bi dk bile düşünmediniz şehitleri. Üzülmediniz. Evde göbek attığınıza bahse varım. iyi oldu malzeme çıktı diye uçuyorsunuz havaya. Lan erdoğan düşsün de türkiye de düşsün diyen zihniyet allah belanızı versin net.
akpli cahillerin saçma sapan şekilde savunmaya çalıştığı vekildir. hiç mi sizde devlet millet sevgisi yok. hiç mi şehitlere üzülmüyorsunuz.

"akpliyim ama bu kişinin partiden gitmesini istiyorum kimse şehidime laf söyleyemez" diyecek yerde hala mı partinizi savunuyorsunuz. yazıklar olsun size. partinizi düşündüğünüzün yarısı kadar bu ülkeyi düşünseydiniz bu durumda olmazdık.
klasik akp'lidir. bu zihniyetin düne kadar pkk sevici olduğunu herkes gördü. öcalan'a selam durduklarını hepimiz gördük.
andımız kalkarken pkk'lılardan daha çok bunlar sevindi. t.c. kalkarken yine bu pkk seviciler sevinmiş.

boşuna akpkk diye bir benzetme yok.!!
bu geri zekalı torpille vekil olmuş belli. bundaki beyni kuşa taksan kuş ters uçar.
şehitlere "kelle" diyenin, (bkz: şehit babasını dava eden başbakan)'ın kullarının söylemidir.

teröre yardım ve yataklık eden akpkk'nın diğer marifetleri şurada:

https://www.chp.org.tr/pu...other/akpkk2-internet.pdf

unutma, unutturma...
her zaman yapıyorlar. şehid'e kelle diyen, milliyetciliği ayaklar altına alıp sonrada çıkarları için sözde milliyetçi geçinen kişilerin laf söylemesi normal.