bugün

bir takım "zümre" akp yi sevenlerini hala "gerici" zannedip, aynı kelimeler üzerinde dönüp dolaşmasıdır.
kemalisttir. konuşmaya değmez.
her şeye muhalefettir, uğraşmamak lazımdır.
o zaman ileri gitmiye bilmiyor efendim.

(bkz: yön duygusu)
zannetmesine gerek olmayan bir durumdur. zira öyle oldukları apaçık ortadadır..
gerçeği farketmiş insandır.
--spoiler--
bir takım "zümre" akp yi sevenlerini hala "gerici" zannedip
--spoiler--
''hala'' ya dikkat. Ne değişti diye sormak lazımdır.
doğru yolda olan insandır.
hiç bir şekilde ikna edilemiyecek olan ve türkiyenin 15% oluşturan iflah olmaz guruptur.
yön duygusunu kaybetmiş insandır, ya da ilericilik matah bişey değildir. abiler ilerlesinler boy versinler boylamazsa bizde gidelim.
akp lileri dinci yobaz gerici diye yaftalayanlardır.
akp islam kökenli bir parti olduğu için islamın gericiliğe neden olduğunu düşünürler böyleleri.
hirsiiyansan ilerici çağdaşsın.islamı seçtiysen gerici yobaz.
bu mantıkla gidersek çöl olan yerler gecrici ve yobazdır bina olan yerler ilerici ve çağdaş.
komiksiniz lan. guti mle mi güleyim götümle mi bilemedim.
--spoiler--
''hala'' ya dikkat. ne değişti diye sormak lazımdır.
--spoiler--
işte efendim! akp'yi gerici zanneden insanın kapasitesi olsa olsa bu kadardır. bu kadar yüzeysel ve dar bir bakış açısına sahiptir...

bunca yıldır gerici zannediyordunuz. ilk geldiğinden beri gerici dediniz, yobaz dediniz. bunlardan bir bok olmaz dediniz. anca geri götürür dediniz. ama görmemek için eşşek olmak lazım. dış politika ve ekonomideki başarılar tarihimizde görmediğimiz şeyler. ve daha bir çok şey... bunca yıldır da istikrarla iktidarda kalması da cabası. siz bunları görmeniz ve adınız gibi emin olmanıza rağmen "hala" gerici diyebiliyorsunuz. hala'dan kasıt budur. yani eskiden gerici diyordunuz, o zaman gericiydik tamam. ama şimdi ilerici olduk, hala neden gerici diyorsunuz gibi bir tepki yok orada. hala anlamadınız mı ulan eşşek misini tarzında bir tepki vardır...
başdöndürücü kalkınma hızına yetişememiş, geriden bir yerlerden tutunmaya çalışan insandır.
imla bilmeyen birinin açtığı başlık. "lileri" ne?

hem akp demeyin, kızıyorlar. ak parti o, hem adalet hem kalkınma şeydiyor.
yanılmaktadır. aksine fazlasıyla "ileri gitmişlerdir".
(bkz: akp li olmayı ilericilik sanan insan)* *
(bkz: zannetmek mi eminim)
(bkz: pardon para gözler var bir de)
akplileri gerici zanneden insan diye ortaya bir söylem atıp, akpnin niye gerici olmadığını açıklamadan basıp giden insanları da görmüş olan insandır...

evet ben zannediyorum.hatta eminim.ben de bekliyorum ki bu başlığı görünce, "hayır değil çünkü..." diye devam edecek..nerdeee?
ne dediğini bilmeyen insandır. sen ilericisin de bugün bilime ne gibi bir katkı getirdin? yeni bir tarih çağına geçmek için ne sarfettin? yeni bir felsefik akım, yeni bir ideoloji mi ürettin? bugün ülkede hala ezbere dayalı bir eğitim söz konusu değil mi? hala atam atam sen kalk ben yatam deyip tembellik eden, onun düşüncelerine saplanıp üzerine bir şey koymayan kim? ee hangi insan ilerici de ak partili olan gerici?
akp liler asla gerici değildir. aksine "şimdiki zamancı"dır.
iktidarda kim varsa onların götlerini yalamaktan, daha onlar da kendilerinin ne olduklarından emin değiller.!
zannetmiyordur, ak partili birini görünce hakikaten geriliyor olabilir. mazur görün.
eksik bilen insandır. akp'liler herşeyden önce vericidir.

(bkz: disarida verici iceride gerici yakinda gidici)
AKP'lileri gerici zannetmeyen, zaten gerici olduklarını bilen insandır. Doğru kişidir.