bugün

vurduruyordur. diğer tüm akepeliler gibi.
(bkz: akp li akbaba)
Her durumda şükür edip Tayyip'i yücelten akrabadır.
çok şükür ki yoktur.
neredeyse her insanın en az bir tane sahip olduğudur. akp'li akrabaya sahip olmak suç değildir. amca teyze dayı demeyip bütün ilişkiyi kesin yeter.
Evlerden ırak. Allahtan kan bağım olan hiçbir insan böyle bir sey yapmıyor :(
Bende olmayan akraba türü.
ne yazık ki bende bol bol bulunan akraba türü. bunların arasından sıyrıldığım için kendimle onur ve gurur duyuyorum. * şaka bir yana cidden üzücü bir durum.
Akkoyun akkoyundur..
aile içerisinde öğütüp uzak diyarlara gönderdiğimiz şahıslardır. var elbette olmaması mümkün değil ki.. ancak biz yokmuş gibi davranıyoruz oda alıştı zaten en temizi böyle herkes için..
yüz karası.
nerdeyse hepsi ablam ve ben hariç.hepsini iyi tanırım onların Allah'ı paradır,siyaseti TV kanallarından izledikleri şeylerle öğrendiğini zannederler.
sevilip saygı duyulması öpülmesi gereken akrabadır. evet...
ailede çalışabilen abim 4.5 aydır işşiz. sağlam iş bulamıyor. sürekli morali bozuk. kardeşim 4 ay işşiz kaldı. zor da olsa iş bulabildi nihayet.
babası tavuk çiftliği sahibi ve 8-10 ton fındığı olan kuzenime ülkede ekonomik kriz var diyorum. ekonomik kriz olduğuna inanmıyor . kriz zenginlere dokunmuyor işte.
Düşmanımın başına vermesin.

Sırf bu yüzden selam selama geçtim.

Asla sohbet etmiyorum.

Sabır-sinir kalmadı.
babamın chp'li, kardeşlerinin de full akp'li olmasından dolayı bende bolca bulunan akraba türüdür. vallahi konuştuklarında kafamı duvarlara vurasım gelir.
seviye olarak aşağıda oldukları için sabah akşam 3 öğün anlatıyorsun anlamıyorlar.
olmaz olsun...
valla pek muhatap olmam. sürekli whatsap a reisli hikayeler atan bir iki akrabayi da sildim.
Baba tarafımda çokça mevcut ama hiçbirini de tanımıyorum.