bugün

birkaç takiyeci, biraz zaman, biraz para, biraz özgüven, az buçuk istikrar, çok az da cesaretten olusan bir kısım kayıplardır.

büdüt: fes başıma başlık başıma
%47'yi kaybedebiliriz mesela. Ama fena da olmaz hani. Nüfus fazla zaten bir de onlar kalabalık yapıyorlardı. Şimdi Tayyip efendi ile birlikte validelerini de alıp göçecekler bu diyarlardan. **
Bazılarının borsadaki hisseleri , bazılarının da devlet kurumlarındaki kadrolarıdır. *
hiçbirsey.
zaten satilacak ne varsa satildi, ab'ye kulak arkamizi bile verdik, borsa-döviz degirmeni zaten tasima suyla donuyodu elbet birgun patliyacakti.
benim aklima kaybedicek baska birsey gelmiyor.
karanlık günler.
(bkz: ampul)
very special bakanlar.
türkiye cumhuriyeti'nin değil de iktidardakilerin eşinin dostunun daha çok menkul/gayrimenkul kaybedeceklerine delalettir.
şeriat karanlığını kaybedebiliriz mesela. böylece birşeyi kaybettiği için sevinme duygusunuda yaşayabiliriz.
bugüne kadar hiç bir zaman yaşayamadığımız demokrasiyi kaybederiz.

benim için cebimdeki 10 milyon doları kaybetmekle eşdeğerdir.
huzur ve barış ortamı.

ne diyordu eski yök başkanımız youtube'a düşen videosunda?

"....kaza olabilir, elekrikler kesilebilir."
(cumhurbaşkanı abdullah gül için diyor bu sözleri, tam metni internette bulabilirsiniz.)

yani akp kapatılınca da sakın ola rahat ediceğinizi sanmayın. bu muhteremler de farkında akp'den sonra kurulacak partinin daha büyük bir oyla geleceğinin, köhne zihniyeti devletten sileceğinin. 2. aşama ülkede kaos ortamı yaratmak ve askeri darbeye zemin hazırlamaktır. şu anda yetiştirmeye başlamışlardır bile bombacılarını. at cumhuriyet gazetesine bombayı, getir tekbiri, gerisini biz hallederiz mantığı. herşey tamam da benim merak ettiğim acaba bu sefer hedef neresi? cumhuriyet gazetesi, danıştay derken acaba sırada yargıtay mı var? bekleyelim, görelim.
hic bir ulkede gercek demokrasi olmadigindan*, kimse hic bir sey kaybetmez. *
sadece gerici bir partinin adini kaybederiz, yeni bir isim ile 5. kez karsimiza cikacaklar. ABD destegi olmadan bir sey yapamayacaklari icin, tarikatlar ile ABD'nin arasini acmaya calismali ve bu sekilde onlarin sonu hazirlanarak, ulkenin hic bir sey kaybetmeyecegi halkimiza anlatilmalidir. *
akp'nin kapatılması ile bişey kaybedilmez ancak yeni bir hükümet akp'li bakanların, milletvekillerinin oğullarının, torunlarının, amca oğullarının gemiciklerini, şirketciklerini bir incelese onlar işte o zaman çok şey kaybederler.
akp yüzünden türkiye haysiyetini, karakterini, ciddiyetini, ağırlığını, bağımsızlığını kaybetti.
borcu iki katına çıktı. bankalarının yarısı yabancılara gitti. telekom, tekel, erdemir, tüpraş... satıldı. babalar gibi.

akp kapatılırsa türkiye'nin kaybedeceği...
hiçtir.
kazandırdıklarının yanında önemsenmeyecek kadar küçük olacak şeylerdir.
baş savcıyı kaybedebiliriz.

(bkz: ölüm en büyük gerçek bunu baş savcıda bilmeli)
(bkz: bülent arınç)
ampul patlar yenisini taze kan olsun diye florasan ile değiştirilir. zihniyet değişmez sadece kişiler değişir.
(bkz: DEVEDE KULAK)
özelleştirme idaresi başkanlığı.
gemicik.
evet ak parti kapanırsa ak parti kaybetmeyecek türkiye kaybedecek.
rahat bi' 5 yıl kaybeder.
yoktur. bilakis kazanacağımız yegane şeyi biliyorum; refah-fazilet-akp soy ağacının gerektirdiği gibi yeni bir cemaat partisi. *
güzev, birikim, ilerleme hızı, birikim, para, birikim, imaj, birikim, düzgün yönetim, birikim, adam gibi adam recep tayyip erdoğan, birikim...
Ampul satışları düşecek ve böylece ekonomi çökecektir.