bugün

50 milyona yakın bir koyun sürüsü yaratması.
bütün kuruluşları satması. telekom, petkim v.s
kürtleri 10 yıldır kandırıp oyalaması.
kendi derin devletini oluşturması.
kendi medyası, kendi zengin sınıfı.
toplum mühendisliği.
gündemi belirleme.
akp denen güruhun egemenlik döneminde kadına karşı şiddet % 1400, çocuk gelin oranındaki artış ise % 94 olarak gerçekleşmiştir.

üstelik bu rakamlar devletin resmi istatistikleriyle örtüşmektedir.

cezaevlerindeki insan sayısı ise son yedi yılda iki kat artış göstermiştir 2002 yılında ceaevlerindeki insan sayısı 59.429 iken içinde bulunduğumuz yıl bu sayı 121.889'a yükselmiştir.

türkiye cumhuriyeti'nin başına gelmiş en kötü şeylerin başında gelen akp'nin bu başarısı şüphesiz göz ardı edilemez.
gelişmiş ülkelerin bir çoğunda kuruluşların çoğu özellişmiştir,bu nedenle hükümetin kuruluşları sattığı yoktur sadece kiraya vermiştir ve her sene çatır çatır vergisinide almaktadır
tek başarısı bireysel özgürlüğü ön plana çıkarmak* ve askerin sivil üzerindeki etkisini* azaltmaktır.
yalanlar zinciri.
Türkiye'yi tekrar ortadoğunun hakimi yapmıştır
güzel ülkemi ve şirketlerini parselleyip parça parça elin yunanına (seka) ingilizine (telsim - vodafone) amerikalısına (tekel- british amerikan blend) arabına (türk telekom)(yok pahasına) satan zihniyetin başarılarıdır. sonra çıkıp yüzsüz yüzsüz ekonomimiz çok iyi demek evet.
bir şeyleri doğru yapmış ki 10 yıldır iktidarda
artıları olduğu kadar eksileri de olan bir hükümettir. Eski hükümetlerle kıyaslarsak daha iyidir ancak dediğim gibi eksileri de çoktur.
Avrupa'da gördüğüm birçok insan; Türkiye son on yıl içinde çok gelişti diyor. Demekki bir şeyler olmuş arkadaşlar, hele de dışarıdan bakınca bunu farketmek çok daha kolay.
akp döneminde messi nin gol rekoru kırması en büyük başarıdır. başbakanımız çalışıyor elhamdülillah.
yüzde 10'u insandan oluşan koyunlar yaratmak.
okullardaki tek tip kıyafet gibi saçma sapan bir uygulamaya son veren hükümettir
en büyük ve tek başarısı, bir halkı muhteşem bir şekilde kutuplaştırmış olmasıdır. AKP'yi destekleyenler ve desteklemeyenler olmak üzere. Kendini desteklemeyen herkesi, halktan biri değil de, potnsiyel sorun olarak görmüş, bir şekilde güç kullanarak (burda küçük!! bir başbakan ve parti gücünden bahsetmiyoruz - polisi, yargıyı kullanmaktan bahsediyorum) ezmeye ve susturmaya çalışmıştır. Bölücü örgüt denince aklınıza hangi tanım geliyor? Akp ne yapıyor? karşılaştırmak size kalmış.
(bkz: mavi ekran)
balon şişirmek.
o kadar sattı sattı 10 yıldır sattıklarının tek bir faydasını gördüm.. gördüm demiyeyim göreceğim inşallah ölmezsek.. ümraniye-üsküdar metrosu.. 2014 e açılacak ölmezsek ilk seferine binecem hiç metroya binmedim.
en büyük başarısı askerlerimizi öldürmek ve vatanı satmaktır.

http://www.ulusalkanal.co...sorulacak-video,1056.html
Kalekol gibi müthiş bir yenilik getirerek Şehit sayılarımızı düşürmüştür.

Ayrıntılı bilgi için;

http://www.sabah.com.tr/m...-kalekollar?albumId=44538
halkı üç kuruşa muhtaç etmektir bütün başarısı. ölüyü diriyi siktiler, şimdide emeklinin aldığı üç kuruş paraya diktiler gözlerini. halkı fakirleştirme yolunda emin adımlarla gidiyor ampul partisi.

http://haber.sol.org.tr/e...ucret-aliyor-haberi-64552

ha birde en büyük başarısı ortada bir suç yokken yüzlerce kişiyi zindana atmak.
insanlık anıtını yıktılar.
nereye baksak türbanlı.
fuhuş sektörünün %70 büyümesi. tecavüz'ün %400 artması. pedofilinin legalliğe doğru gitmesi. kadın ölümlerinin artık serbest olması. toplumsal başarıları bunlar. kıvanç duyun.
çiftçiye yapılan desteklerde var tabi
yazacağım çok sey var ama silivriye gitmek istemiyorum .
güncel Önemli Başlıklar