bugün

aslında çok gurur duyulası bir durumdur. çünkü rahatsız edilmesi gerekilen kişilerin rahatsız edildiği anlaşılmaktadır.
Genelde bazı insanlardan eksi bazı insanlardan olumlu oy alınan durumdur ama mutlaka oylamaya dahil olur herkesin bir fikri var.
Bile isteye gerceklestirdigim eylemdir. Akp sempatizanlari tarafindan birazdan da olacagi gibi eksilenmem dogaldir.
(bkz: uludağ sözlükten soğuma nedenidir)
daha duymadan dinlemeden eleştirmek gibidir . (bkz: muhteşem yüzyıl)
sözlükteki islamcı hareketin doğal bir sonucudur.
(bkz: sözlükte islamcı yazarların yarattığı etki)

aslında fazla da s.klememek gerekir bunları.
olması muhtemel harekettir. sonuçta akp' ye söven çok kişi var sözlükte benim de olduğum gibi.
oylara göre yazmadığımız için pekte sorun olamayn durumdur. amacımız oy olsa tüm yazarlara kömür-beyaz eşya dağıtırdım.
akp her türlü eksi insana (rağmen) iktidar olmuş bir partidir.enerjisinide eksi insanların varlıgından alır.
sözlük te eksi almak dert değildir.gösterişe önem vermeyenler eksileri pek sallamazlar.
100 tane artı oy verseler bu kadar mutlu olmam. rahatsız olmaları hoşuma gider.

edit: eksilemişler lan. sikimde değilsiniz basın eksiyi a.q *

edit2: eksiyi sevmeye başladım amk. zaten önemli olan burdaki eksiler değil öbür tarafta eksi olmasın *
akp lilerin umursamayacağı durum. ne kadar eksi oy verseler de bir gerçek var o da akp nin her zaman iktidar olacağı. yırtının durun şimdi. sakın eksilemeyin ağlarım. *
yazıyorum alıyorum eksimi ooo kafam rahat vicdanım rahat denilesi durumdur. durmak yok eksiye devam.