bugün

her iktidar eninde sonunda gidecektir.
her devrin adamı, her daim güçlünün yanında olan genç yobazların, artık, "akp'nin kötülükleri" ya da "iyi ki kurtulduk" diye başlık açacakları gerçeğini tanımlar.

(bkz: genç yobaz)
yeni bir nick yeni bir yaşam ve yeni iktidarın yandaşlığı.

yada otururur ağlarlar amk.
'ak parti gitmeyeceği için böyle şeyleri düşünmenize gerek yok genç laikçiler' şeklinde cevap verilecek başlık.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler).
(bkz: görürsün)
muhtemelen çok ihtiyarlamış halde olacaklarından çoluk çocuğa, torun torbaya kavuşmuş halde parka gidip, vakit öldürmek için uluslararası meseleleri emekli dostlarla mütaala etmek.
mum satışlarının artmasını endişeyle izlemek

musluklardan çıkan tıs sesini dinlemek.
sözlükte yobaz olmaz..
ne yapacaklar tabi ki yeni hükümeti eleştirecekler ama işleri çok yoğun olacak tabi orası ayrı.
sonu adnan menderes gibi olacağından muhtemelen adnan menderes in arkasından söylenen tarzda cümleler duyulacaktır .
şu an ulusalcı denilenler ne yapıyorsa daha kötüsü değildir.
şimdi...

öyle bir olay olursa denildiği gibi olmaz ama,
bu adamların yobazdan kastı nedir pek anlamadım? ak partiyi destekleyen, ona oyunu veren bir kişinin, ak parti için ölme gibi bir derdi yoktur. sadece oyunu verir ve işine bakar...
da..
yobaz filan tam ne demek istediğini anlamadım ben, ebem sikildi anlayacağım diye,

harbiden birader? ne diyorsun sen?
sözlükteki insanları ne kadar tanıdığını sormak gerekir önce.ha eğer ak partili olan herkese yobaz diyebiliyorsa birileri ona sadece gülünür kahkaha ile ciddiye alıp cevap vermek insanın kendine olan saygısını zedeler.
çay koyacaklar.