bugün

akp zaten korkulacak bir parti değildir. bilakis akp karşıtı olan karanlık ellerin beslemesi bazı zevattan korkmak lazım. hangi bağlantılar ve hangi emellerle hareket ediyorlar meçhul. elbet akp bu vatan için çalışıyor. ve karşılığını da alıyor! büyüyor, büyüyecek...
ha! iki numara komikmiş neyse,küresel projelerin taşeronu olan,bosna ,afganistan,çeçenistan için müslümanlardan toplanan paraları kişisel hesaplarla dolara çevirip,faize yatıran,türkiyeyi bölmek için ve ortadoğunun sınırlarını ve rejimlerini değiştirmek için oluşturulan projenin eşbaşkanlarını ve taşeronlarını kimsenin savunma hakkı yoktur.savunan zaten cahilliğini ortaya koymuş,bilgisizliği ve bu zamana kadar uyutulduğunu göstermiştir.ibakın duyuyorum sesleri,hükümet istifa diyor.haydi bakalım mücadeleye ,yaşamak ve saygı görmek için....
akp den korkmuyorum diyerek akp den korkulmasının gerektiğini bilinçaltına yerleştiren başlıktır.
ak partiden niye korksun, ama bu herifin dişlerini ağzına dökmeyi çok istiyorum kuzenci şerefsiz sözde sanatçı.
(bkz: cahil cesareti)
akp seni adam yerine koyup ciddiye almaz zaten denilesi beyenat.
bu herif de iyiden iyiye kendini bi halt sanmaya basladı.
Bilinçaltında akp'den korkulması gereltiğini bilen/düşünen kişi beyanatıdır.
güncel Önemli Başlıklar