bugün

Ergen işidir. Cübbeli gibi kişiler bunların işini kolaylaştırır.
Benimdir eğer inandığınız değerler bana saygı duymuyorsa (bkz: aşağılık maymunlar) bende duymam duyamam.
zekat vermeyen böbrek hastası olur derlerse geçilir tabi ki. devlet bu tiplerin defterini dürse dalga malga da olmaz.
Satranç alkolden daha günah derse biri dalga değil maytap bile geçilir yani ahajajha cem yılmazdan komik bunlar.
bırakın takılsınlar olm.

edit: Müslümanlar için 2 ayet gelsin o zaman:

Onlar ki, sözü dinler ve en güzeline uyarlar. işte onlar Allah'ın kendilerini hidayete erdirdikleridir ve onlar akıl sahipleridir.(Zümer-18/ Dinlemek mühim tabii)
Ve onların söyledikleri şeylere sabret. Ve güzel bir ayrılış ile onlardan ayrıl.(müzzemmil-10/ tahammül ve güzel şekilde ayrılmak da keza mühim. Allah'a kulak verin kafi)
Ya bırakın ateistleri deistleri sözlükte en çok aşağılayanlar hıristiyan misyonerleri. Akıllarınca insanları dinden uzaklaştırıp. insanlar boşluğa düştüklerinde kendi dinlerini sunmayı planlıyorlar.
islamla değil dini kullananlarladır. yoksa islam en mükemmel dindir. dini kullananlara neden tavır almadığınızı sorgulayın.
troll ateistler, siyasal islamcılar ve radikal islamcı teröristlerdir.

nedense burada sadece ateistler eleştirilmektedir. bunun onda biri tepki siyasal islamcılara verilse radikaller de kalmayacaktır.
En azından akıllarını kullanıyorlardır.
sen de geç lan. müslümanlık diye bize saldırırken arkadan sizi sikmeye geliyorlar radikaller. bir kere oturup düşünmediniz ben ne yapıyorum diye. camileri yıkacaklar diye yavşakça galeyana geldiniz, harcadınız bu ülkenin kahramanlarını. hala gelip dindarlık diyor.