bugün

Kültür kapısından girip eğitim fakültesine gitmenin büyük sorun olduğu üniversitem.
Kezbanların isyana geçtiği üniversite. Evet.
boku çıkmış üniversitedir. kadına tacize elbette ki karşıyım. savunma yapmıyorum ama derse girip hocanın itibarının amına koyan, yüzsüzlüğü "bize önce sen saldırdın" noktasına getiren, tacizci olduğu iddia edilen çocuğu buluncada "sen nasıl taciz edersin" diye saldıran bir grubu içerisinde barındırıyor. hayır, anlamadığım şu, siz koskoca kampüsü taciz ediyor ve milletin itibarını yerle bir ediyorsunuz.

pkklı olmaları da kuvvetle muhtemel bu kaşarların.

bir söz vardır. feminizm, kocayı bulana kadardır diye. anlarsınız işte.

ayrıca tacizcilerin, pedofililerin ve daha nicelerinin amına koyim. *
sıradan bir üniversitedir. o tip kızlar bütün üniversitelerde vardır. akdenizle makdenizle alakası yok bu işin. çocuğun tarafındayım bu arada.. taciz falan yok ama olmuş olsa bile o şekilde ülkücü gibi 30 kişi adam dövercesine saldırılmaz...
Hayaller hayatlar derdirten üniversiyedir. Kültür mahallesi de cabası.
önceleri çok daha güzel olan üniversitedir. yıllar geçtikçe binalar çoğaldı üniversitenin kalitesi de güzelliği de bozuldu dediğim üniversitedir. yazık gitti güzelim akdeniz.
iletişim fakültesi öğrencilerine selamlar, bana bi baksınlar bişey sorcam.
http://www.hergunmedya.co...lilar-olay-cikardi/24117/

yine rahat durmuyor şerefsizler.
üniversiteye bu sene başladım. sınıftaki gençlerle arkadaş olabilecek gibi değilim. kültür mahallesi taraflarında yazar arkadaşlar varsa görüşüp tanışalım. yoksa kafayı yiyecekmiş gibi hissediyorum.
okuduğum ve bitirdiğim üniversite.
kale içinde ekmek parası için canlı müzikle uğraşma;
fotoğrafçılık, edebiyat gibi okul ve öğrenci topluluklarında bulundum.
okulun her köşesi keyiflidir.
şehrin her yeri ayrı keyiflidir.
Eski sevgilimi içinde barındıran üniversitedir.
bu sabah düzenlenen 'yolsuzluk' operasyonunda 75 kişinin gözaltına alındığı üniversite.

toplamda 3 kattrilyon zarara uğratılmıştır devlet.

http://www.cnnturk.com/tu...m&utm_campaign=buffer
otomasyon sistemi içler acısıdır. saatlerce notunuzu öğrenmek için giriş yapmaya çalışıp durursunuz. koskaca üniversite bunu yıllardır halledemez.
(bkz: amınıza koyayım)
Demekki bazi seylee hic degismiyor dedigim universite.
90 lı yıllarda minik takımında top koşturduğum takım.

minik takım olarak çim sahada antrenman yapma olanağı kolay kolay bulunmaz.
Mezun olduğum üniversite. Yani okuldaki herşey mezun olmamaya müsait. Zaten bizde sindire sindire bitirdik. Tatil köyü gibi okul.

Otomasyon filan bilmiyorum ben pek ders takip etmezdim. Arkadaşlar kaldın ehehe derdi.
Çok komik bir yönetime sahip üniversitedir.

Üniversitede rektör yolsuzluk yapar. Rektör'ün yolsuzluk belgeleri çarşaf çarşaf yayınlanır gazetelerde.
Öğrenciler yolsuzluk yapan rektörü protesto etmek için eylem yapar.
Çat! Protesto eden öğrencilere disiplin soruşturması açılır.
Öğrenciler disiplin soruşturmalarını protesto etmek için yeniden eylem yapar.
Çat! Ne demek protesto lan. Alın size disiplin soruşturması.
Öğrenciler en sonunda "tamam hacı gel bir görüşelim" der.
Rektör tamam der ama görüşme günü sıvışır ortalıktan ve öğrenciler rektör yardımcısıyla görüşür.
Çat! Ne demek görüşmek. Rektör yardımcısıyla görüşen öğrencilere disiplin soruşturması açılır.

Nihayetinde öğrenciler ne zaman hak aramaya çalışsa ya da okuduğu okulda bilinçli bir davranış sergilese durum aynıdır. Çat!

Aradan 2 yıl geçer. Dönemin rektörü yolsuzluktan görevden alınır. Seks kasetleri çıkar. Olan öğrencilere olur.
otomasyonu beni çıldırtacak olan üniversite mezun olmamıza ramak kalmış notlarımı göremiyorum. önceden hata raporu veriyordu şimdi notları görüntülemeye girdiğimde hiçbir not girilmemiş gibi duruyor. her sene aynı sıkıntılar. yatay geçiş yapan bir arkadaşımın notlarında bir sıkıntı olmuş geçen sene geçtiği dersi yeniden almak zorunda kaldı. bu kadar kıt bir otomasyon sistemi olamaz gına geldi artık her sene her sene.
bu sene sosyoloji bölümünü okumayı düşündüğüm üniversite. eğitim kalitesi hakkında bilgi verebilir misiniz ?
Bir öğrencisi bana ulaşsın mümkünse soracaklarım var.
buranın ingilizce öğretmenliği bölümünü okuyan varsa beni yeşillendirirse günümün özeti "what the fuck is this bullshit" den "güzel yere benziyor lan aslında" olabilir.
Türkiyenin kaşar kız ihtiyacını karşılayan yegane eğitim yuvası.
doğup büyüdüğüm şehirdeki üniversitedir. bu sene itibariyle de burada okuyacağım.

Not: bu sene antalya'ya okumaya gelecek arkadaşlara başta şehir konusunda soruları olursa yardımcı olmaya çalışırım. sevgiler.
2 gün önce hürriyet caddesinde bir erkek cesedi bulunan mükemmel üniversitem .
Üniversitenin internet sitesinde eğitim başarılarından ziyade Antalya'nın güzelliklerini ve gezilebilirliğini konu edinen ama gel gör ki vize ve finallerde öğrencinin anasını ağlatan üniversitedir.