bugün

arkaya adam kaçırma taktiğiyle suçlu yakalayarak hastası olduğumuz arka sokaklara sürekli gönderme yapan dizimizdir. kim çok yaşa dediyse amk.
dünyanın en uzun kamera şakasıdır.
izleyenin ve buna gülenin anamız babamız olduğu dizi. sözlüklerde atıp tutuyorsunsunuz da neyin kafasındasınız arkadaşım siz. ben bazı bölümlerini gayet zevkle keyifle izledim tatilimi geçirdiğim dönemde. entel gözükmek için sallayıp durmayın bu diziye. buna gelene kadar neler var. evet.
saçma sapan efektler kullanılan, para verseler izlemeyeceğim saçma sapan dizi. kanal d'de gördüğüm zaman midemin bulanmasına sebep oluyor.
bi boku beğenmeyen andavalların müstehak olduğu dizi. tırıntırıntırın.
çin işkencesinin yerlisi.
bitmez tükenmez bir saçmalıklar silsilesi! birileri bizimle dalga geçiyor!
peppe'yi izlemeyi bıraktıktan sonra buna geçiyoruz.
kanal d de yayınlanan bir dizidir. başladığı zaman ah nerede çiçek taksi dedirtir. çiçek taksi dizisine benzetilmek istenmiş ama benzetmekte başarısız olunduğu gibi oldukça da saçma bir dizi olmuştur.
çeklrdeğl kolayı aldık yeni bölümün başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. 21:00 de real madrid maçı mı var? Amaan boşversene maçı şimdii! Wtf başladı .mnskiimm!!
Senaristlerinin çok yaratıcı(!) olduğu bir kanal d dizisi.
keşke tekrar başlatılmasaydı denen kanal d dizisi.
saçma bir dizidir, her türlü bela akasya durağında çalışan taksicilerin başına gelir. bir takıma çiçek taksinin gelişmiş versiyonudur.
uzun saçlı jön kılıklı adamların taksici, taş gibi hatunların da taksici karısı olduğu dizi film. niyetim taksicileri aşağılamak değil ama bu ülkenin de bazı gerçekleri var.

bunun dışında her şey çok mantıklı ya zaten. neyse.
kanal değiştirirken osman aga yı mavi saçlı görünce 2 dakika duraksadığım ve aşağıdaki diyaloğu görünce anlık gülümsediğim dizidir.

--spoiler--
-osman nolmuş senin saçına
+nolmuş
-tövbe estağfurulah birşey olmuş
--spoiler--

gora'ya selam çaksa da direk başladığı gibi bitmesi gereken dizidir.
yaz gecelerindeki odaya giren sivri sinek gibidir. ilk önce uykunuzu kaçırır sonra onu öldürmek yada kovalamak için elinizden geleni yaparsınız ama tam odadan kovaladım yada öldürdüm heralde dersiniz yatarsınız yatağınıza o zaman tekrar ''vızzz'' sesini duyarsınız ya kulağınızda akasya durağıda bunun gibi, bir türlü kurtulamıyoruz.
ne kadar değerli olurlarsa olsunlar oynayanların, yazanların, yönetenlerin, yayınlayanların, beğenenlerin ve türk milletini salak yerine koyan kanal patronlarının ta gözleinden öperim.
Anlamsız kelimesinin karşılığı olan dizi.Son günlerde acaba diziyi ben mi anlamıyorum,belki de dalga yollu sosyal mesaj vermeye çalışıyorlardır diye düşünmeye bile başladım.
134.bölüm
--spoiler--
sinan yine bir şeyler çeviriyor.
--spoiler--
masrafsız saçma sapan bir dizi. ama, nedendir bilmem, izlenir. bir bölümün ilk 1 dakikası seyredildikten sonra sonu tahmin edilebilir.
bugünkü bölümünde bir çocuk çenesinden vuruluyordu. "bi ketçap süreydiniz.." dedim. ne çocukta bir şey var ne duvarda, ölüşünü de bir görseniz, gözleri açık, ağzı gülüyor falan.. alttan görünüyor yani hiçbir iz yok.
görsel
gerçek bir taksi durağı ile arasında hiç bir benzerlik bulunmayan dizi. var mı lan öyle baba patron amına koyayım taksi durağında.hepsi kan içici vampir pezevenklerin.
tahammül sınırlarını zorlayan bir dizi.
(bkz: önce güldüm sonra anlamadım neye güldüm)