bugün

cumhurbaşkanının yeni komuta ve kontrol merkezinin içinin siyonist bir yapılanmaya ait sembollerle dolu olmasıdır. bu binlerce odanın ve çok amaçlı salonların resim ve videolarının basına yansımamasının nedenidir.
araştırılan tek detayda doğrudan göze batan masonik semboldür.

burası ak sarayın içi. görsel

tek detayda bu kadar varsa diğer yerlerde ne cevherler vardır allah bilir.
aslında selçuklu motifleri gibi duruyor ama dikkatli bakınca pentagram göze çarpıyor. ya tamam tamam illuminaticilik yapmayalım şimdi.
illuminatici ergenlerin zoruna giden dolu dolu gerçek.
vay be bu düz mantıkla yıldız teknik üniversitesi senelerce memlekete seri üretimle ihraç fazlası mason basıyormuş demekki, aydınlandım:

`http://www.freelogovector...nik-universitesi-logo.jpg`
görsel

aaa bak sözlükte bile sübliminal mesajlar var. Aaa zall?
devam niteliğindeki doluluktur.

görsel

görsel

görsel

not: illuminati piramitinin kendisi de devasa bir boyutta doğrudan ak saray içinde mevcut olup, videoyu çeken mossad ajanları durumun anlaşılmaması için lokal çekim yaptıkları ve bütünü çekmedikleri için buraya aktarılmamıştır.
iç çekimden tamamı gözlenemeyen illuminati piramitinin dış çekimde kabbak gibi ortada olduğu doluluktur.

görsel
hz. davud'un mührü olmasın o?
paralelkenar yok mu oralarda?
7 kollu şamdanı göremeyip üzülenler için hemen bulunan durum.

görsel
evet evet bende diğer masonik sembol olan atını beceren kovboy motifi buldum.
EMEĞE SAYGI DUYMAYI GEREKTiREN SEMBOLiK DOLULUKTUR.

görsel
hep bizim art niyetimizden kaynaklanan sembollerdir.

görsel

siz bir şey görüyor musunuz? tabi ki göremiyorsunuz. cenabu rabbül alemiyn buyurdu ki: onlara göstersen de göremezler, çünkü onların kalbi yoktur.
hiç bir akpli buna inanmaz çünkü yav bir akplinin dünyadan haberi yok ekonomi nedir kamu hırsızlığı nedir islam kuran kitap okuma nedir bilmez açar yandaş medyayı oradaki yalan haberlere akpye kendini satıp para kazanan yandaş gazetecileri dinlerler. böyle mason işaretleri falan onların zeka seviyesini aşar.
Aaa öyle demeyin dindar onlar.
Kuşbakışı bakıldığında erdoğan ve eminenin baş harfleri olan inşaa. bence bu daha masonik
masonlara selam saraya devam.
ilginç yazılar ..... bilmiyordum ...
haydaaaa türk bayrağında da mı yavudi yıldızı var şimdi bu hesapla?