bugün

(bkz: akp seçmenine uzattığım zeytin dalı)
görsel
tanrı katındaki hak partilisin ak partilisin bundan büyük şeref mi olur?
sıkıntılı olan yazar söylemi.
görsel
Serseri partisi herhalde...

Yol kesip “ ne bakıyon bişey mi var?” Diyenlerin partisi...
bizce sıkıntı yok ama aç kalınca da hala ak partili olmaya devam edecek misin?
sıkıntın büyükmüş. inş kıyıda köşede kendi başına ölürsün.
Olmayanları mahalle köşelerinde dövenlerin partisi...

Var lan ben varım...

Teker teker gelin... Dedirtendir...
bende akpartiliyim.
şahsen sıkıntım yok. insan istediği şekilde yaşar, birbirine bulaşmasına bile gerek olmaz.

yalnız merak ettiklerim var. mesela; gördüğünüzü anlamama problemleriniz ne zaman başladı? bu algılayamama problemi yayılan bir hastalık anlaşılan, yakalanmamak adına nelere dikkat etmeliyiz?
kör kütük aşıksınız bazı şeylere. nasıl mümkün oluyor bu? geceleri "ah ulan ahh" diyip partilileri düşünerek sigara üstüne sigara içtiğiniz oluyor mu?
neyinize güveniyorsunuz? çokluğunuza mı? hilenize mi? "koyduk muaağğğ!!" derken asıl meselenin vatan olduğunu anlamamanızın sebebi dağıtılan makarnada kullanılan un yerine kokain falan olması mı?

ben mesela. bunları yazdığım için kim vurduya gidecek miyim?
faturalara ne zamana kadar zam yapılacağını ön görüyorsunuz?
yani sadece benim sıkıntım değildir herhalde bu?
ötv bitince akaryakıt ne olacak?

al sana sıkıntı hadi çöz.
var. cözelim diyecegim ama nafile.
Başlığın düzeyinden anladık zaten.
solcuları en korkutan slogandır. bunu bi ortamda söyleyin ödlek tırsak solcular kacacak delik arıyor. evet..
Zaten anca güç kullanmayı biliyorlar hukuk nerede tırt.
bütün akebeliler, karaktersiz vatan haini değillerdir bunu unutmamak lazım. arada aldatılmış cahil, iyi niyetli insanlarda vardır, kesin vardır amq.

edit: ben hiç görmedim diye mesaj atacaklara şimdiden diyorum, bende görmedim ama kesinlikle vardır, ben olduğuna inanmak istiyorum, size ne?
beyinsiz yaşamak zor olmuyor mu birader.
cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisince haırlanan rapor.

https://www.youtube.com/w...mp;feature=em-uploademail

yoooo...
sıkıntı falan yok.
aslına bakarsanız bu ülkede ne olursa olsun umurumda da değil.

bu diplomalı işsiz yetersiz yarı eğitimli gençlerin (türkiye'de üniversite var diye kabul edersek ve bu insanlar kapağı avrupa'ya atsa bile en az branşlarında bir 4 yıl daha eğitim almaları gerekecek) anne babalarının yarısından falası bu iktidara oy atmış ve bu sistemi ortaya çıkarıp beslemiş olduğu düşünülürse; akp hükümetini partisini anlayışını politika ve uygulamalarını eleştirmem için aptal olmam lazım.

halk ne isterse akp onu verdi ve vermeye devam ediyor.
yoksa bu kadar süre iktidarda kalabilir mi?
estağfurullah canım ne sıkıntısı?

bize seçim akşamları dalga geçilecek adam da lazım. kalın öyle biraz daha.