bugün

internet ortamında bolca bulunur, imam hatipler kapatılsın deyip gerzek gerzek espiriler yapar ama yabancıların gözünde ne kadar sizin gibiyim ben de edebiyatı yapsa da sand nigger dan başka bir şey değildir.
Sand Nigger: Çöl zencisi olarak çevrilir araplara ve bize konulmuş bir lakaptır.
Edit: Bir de bu insanlar üniversite diplomalıdır sözde ama tüm politik bilgisi sözcü'de okudukları kadardır. Dün cari açık çok yükseldi imdat diye bağrırken bugün cari açığı indirecek olan kur yükselişine karşı çıkar.
Neticeden anlıyoruz ki ak partilidir.
neredeyse beni bile inadına akp'te oy verdirecek çomar sürüsüdür.
bu çomarlar var oldukça akp bu memlekette iktidardan düşmez.
kimsenin kimseye hakaret etme hakkı olmadığını bilirsek bir sorun olmayacak ama hakaret bu ülkede karı koca eş dost abi kardeş arasına girmiş gündelik hayatımızın bir parçası olduğu için hepimize yazık diyorum.
Akp liyim de kurtul amk ne ugrasiyorsun cari açık mari açık. Madem ki kur artışı cari açığı kapatıyor gezi olayları döneminde niye bas bas bagiriyordunuz dolar yukseldi diye. Hayvana yedirdigin yemi bile ithal ediyorsun memlekette onu da dolarla aliyorsun sikik. Elektrik uretiminin neredeyse %50 si dogalgaz santrallerinden geliyor.bil bakalim dogalgazi kimden neyle aliyorsun?
ben diyorum, salt öfkeyle akp ye oy basan bir seçmen gerçeği var. bu duygusal etki onların mantıklı düşünmesi önünde engel. ben iradeden çok bir refleks görüyorum ki çomarlar da irade göstermez.

bu yüzden tespitin doğru olduğunu düşünüyorum. bu bir aşağılama değil tespittir.
boşver sosyal medyada konuşsunlar.

halk nedir biliyor musun? her türlü hakarete maruz kalan ama yumruğunu gücünü sandıkta gösteren insan topluluğudur.
Sandıktan kim çomar kim tekir göstericez yine sıkıntı yok.
(bkz: pavlov un köpeği) demelidir. Daha bilimseldir.
Tınlamadığım it sürüsüdür. itlere hakaret olmazsa. insanı tahrik ederek analarına , avratlarına penıs yağdırmaktan zevk alırlar.
(bkz: iç anadolu çomarı)
(bkz: karadeniz çomarı)

Şeklinde ayrıca belirtilirse daha doğru olur sanıyorum.
karnınızı doyurduk hala oy vermıyorsunuz.
doğru bir çıkarımdır. Aslında ÇoMAL demelidir. Maldır geneli çünkü.
Ak partili de olsa laikte olsa dinsiz de olsa dindar da olsa çomar çomardır. Çomarın rengi olmaz.