bugün

evet efendim...

oy kullanmaya gitmeden rastladığım ilginç ve bir o kadar da ülke geleceğini tehlikeye düşüren durum. bazıları hepar'a verip oyunu çöpe atmış, kimisi seks skandallarıyla ünlü chp ve mhp ye verip oyunu boşa atmış ve ülke menfaatini düşünmeden saygısız ve arsızca başka partilere oy vermişler.

kimse ak parti ye oy vermeyipte gelip uludağ sözlüğü başka parti reklamlarıyla vay efendim biz ona verdik buna verdik diye flood yaparak kirletmesin. aynı şey 2002 seçimlerinde oldu kimse sorduysam chp dedi ama biz aldık yine. yaa öyle işte.

yazık bu ak partiye oy vermeyen tiplere yazık! olsun ama geliyoruz sizi tipler sizi!
(bkz: bertaraf olasıcalar)
(bkz: o tipler ki ne güzel tiplerdir)
evet var.
okuyan, düşünen, araştıran üstüne bir de vatansever tipler bunlar. hepsi yok edilmeli. polis tarafından infaz edilmeli.
iyi ki de var, keşke daha çoğalsalar.
bunu diyen şunu da dedi,

(bkz: aha yakaladım)
seçimlerde ayak oyunları çeviren ibneler akpliler olduğu için olabilir mi? herkes chpliymişte yinede bu yobazlar kazanmışmış.
yıl 2011 olmuş hala böyle şeylere kafayı takan tipler var gerçeği kadar vahim olmayan cümledir.
mikroskopla bile görülemeyecek tiplerdir artık.
sayısı azalmış ama onuru ve gururu fazlaca olan tiplerdir.
yüzbinlerce icraate rağmen bu kadar laik olması gerçekten de çok ilginç. kusura bakmayın ama size her şey laik.
son anketlere göre ülkenin %50'lik bölümünü kapsamaktadır. ülkenin eğitim durumu ve kalkınma seviyesine bakınca çok manidar sonuçlar çıkan durumdur.
haberin devamı da şöyledir:
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=177606