bugün

Ak parti'nin ne kadar önemli bir yerde olduğunu gösteren söz.

Sürekli atıp tuttuğunuz yetmedi mi? Daha kendine oy veremeyen kılıçdaroğlu mu yönetecek bu ülkeyi? Yoksa üyelerini bir bir ihraç eden bahçeli mi? Diğerini hiç hesaba katmıyorum.

Ak parti bir nimettir. şükürler olsun.

Edit: tüp kuyruğuna girmemiş ergenler ne bilsin. Lütfen 16 yaşındakiler yorum yapmasın.
Sen şükret bir de beyin hücresi versin sana bu seçim.

Tanım: sıçmık beyan.
bugün de makarna yedik çok şükür.
Bir amip, terliksi hayvan düşüncesi olabilir. Fakat ülkesini düşünüp, günümüzü alanen görebilen aklı başında bir insanın asla söylemeyeceğidir.
1923-2002 arası yemekleri hep çiğ yedik, yaşasın akp ateşi buldu.
Böyle mallar neden hep akp li oluyor acaba?
(bkz: kömür zehirlenmesi)
(bkz: beyini örümcekleşmiş) alın bunu burdan artık iş görmez.
Hayatında gorduğu ilk iktidar AKP olan ergen söylemi.
Zaten etleri pişirme fikri de ilk tayyo nun ataları tarafından ortaya atıldı.. Tekerleği bulanlar da teyzesinin kızanları..
(bkz: ölüyorum anlasana)
Bu yazının gerçek bir yazar beyanı olmadığını düşünüp şimdi uzun uzun bir cevap yazmayacağım. Gerçekse de Allah ıslah etsin kardeşim..
biz rızkı allah cc tan biliriz
eğer akp veriyorsa vermesin
dengesizliğin lüzumu yok .
(bkz: ak trollerin mantıklı bir şey yazamaması)
Aş olması için emek lazım iş lazım . işsiz biri evine nasıl yemek getirsin ? Aş veriyorsa bile yandaşlara veriyor . işi yandaşlara veriyor . Bizden değil misin ? O zaman sana ne iş var ne aş .
allahım yaratıyorsun birde takip et.
Dogrudur,13 sene oncesinde kimse tok gezmiyordu,tas yiyorduk.
söyleyen de ak troll zaten. bsgçk.
Hayatı sadece hayvan gibi yasamaktan ibaret olan
temel ihtiyaclarinin giderilmesiyle mutlu olan
Kendini insan yerine koymayan
Oturupta hiçbir konu hakkında kafa patlatmamış
akıl yoksunu bok beyanı.
Bu millet aç kalsa taş pişirir. Akçıların ekmeğini yiyen midesizdir.
"aş" derken makarnayı kastedenlerin hezeyanıdır. halkımıza layık gördükleri makarna ve bulgurdur. öyle halk düşmanıdırlar.
Bir embesil tarafından yapılan açıklamadır. 12 yıl önce taş yiyorduk çünkü..

Beleş makarnaya onurunuzu insanlığınızı satana kadar aç kalın zaten.
görsel
doğru ve hatta eksik önermedir. ak parti olmadan önce mızrakla hayvan avlar postunu kış için ayırır etini ailecek çiğ yerdik kemiklerden de aile reisimize kolye yapardık. şükürler olsun ki ak parti geldi önce ateşi buldu eti pişirdik sonra yeni silahlar öğretti daha kolay av yaptık ve şükürler olsun ki sayesinde düşmanlarımızı silahlarımızla def edebildik.

not: hayvan, ateş, et ve silah birer metafordur, anlayana...
bi an 80 lerde yaşadığımızı sanmıştım ama tüp şeker kuyruğuna girmediğimizi fark edince şükrettim. oylar akp ye mi?
herkesin bildiği gerçek. evet.
güncel Önemli Başlıklar