bugün

bu yasa çıkarsa enazından level atlamış olurlar.
13 yaşındaki bir kıza, 26 kişi tecavüz edince "Niyeti vardı, aranmış kevaşe" diyen, 8 yaşındaki bir kız çocuğuna 13 kişi tecavüz ettikten sonra da "Adamlara gülmüş, adamlar haklı." diyerek cezaları hafifleten eksik hukuk sistemine karşın giyotin şart ya neyse. Bununla idare edeceğiz artık.
11 yıllık hizmet hayatlarında verdikleri en doğru karar.
Ve o zaman kemalistlerin diline dolanan tecavüz olaylarından kurtulmuş olacaz.
(bkz: bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir)
parti populasyonu da hizla azalir.
hadım etmek adil olandır, ama kimyasal yollarla olmalı ve yüksek süreli hapis cezası. abd'de uygulanmaktadır. vicdana uygundur bir kere, evrenseldir yani; ama aman akp onu uygulamasın! tecavüzleri serbest bırakan anlayışa sahip zaten. hadıma karşı olan sağcı, solcu, müslüman, ateist gelişmemiş beyinli morongutan zekâlı maymunlar aşağı ırktandır. hadıma karşı olanlar sadece erkeklerdir, acaba neden? o erkeklerin zihnini kendi dna'larından klonlanan kadın bir bedene aktarıp, erkek klonunun kendi ırzına geçmesini sağlamak hak ettiği cezadır. o psikolojik-psikiyatrik travmayı birebir yaşaması ve anlaması için, hele ki türkiye şartlarında! hadım yerine bu ceza daha adil, ama bilim o kadar gelişmedi henüz.
hadımın bu ülkede olmamasının sebebi zaten islam'ın, şeriatçi anlayışın kendisidir. günümüz türk kızları islami önderlere göre genç erkeklere işkence etmektedir giyinişleriyle ve tecavüze kendileri sebep olmaktadır. yani tecavüzü hak etmektedirler akp ve şeriatçi anlayışa göre. o tacize uğrayanın tecavüzcüsüyle evlenmesi zırvalığı bu yüzden geldi. tüm gelecek kanunlarda tecavüzcüyü koruma ve onun ruh sağlığını düşünme yönünde. o sapıkları salıveren solcu ve sağcı hakimler bu yanlış islami görüşten beslenmektedirler. zaten şeriata göre modern kanun olmaz bi' kere, mantık dışı.
her konuda avrupa'yı örnek almak aptallıktır. avrupa ataerkildi, kadın hakları yoktu. daha yeni yeni kadınlar yargı da ve politika da yer almaya başladı. tabi hadım olmayacak her yerde. hadım, tecavüze uğrayan kadınların tecavüzlerine layık bulduğu cezadır. modern açıdan şeriatteki gibi de olmayacaktır elbette.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar